Рада внесла зміни до держбюджету на 2020 рік

Документом передбачено доповнити розділ" Прикінцеві положення " / фото УНІАН Володимир Гонтар

Документом передбачено доповнити розділ" Прикінцеві положення " / фото УНІАН Володимир Гонтар

Верховна Рада України внесла зміни до державного бюджету на 2020 рік, які передбачають відновлення дорожньої інфраструктури, а також перерозподіл коштів між обласними держадміністраціями.

За прийняття Закону "Про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2020 рік" (щодо автомобільних доріг загального користування та відновлення аварійних мостових споруд) (№3991)" проголосували 255 народних депутатів при необхідному мінімумі у 226 голосів.

Читайте також В уряді дали оцінку проекту держбюджету-2021

Прикінцеві положення

Згідно з пояснювальною запискою, документом передбачено доповнити розділ "Прикінцеві положення" Закону України "Про державний бюджет України на 2020 рік" новим пунктом щодо граничної величини місцевого боргу за місцевими запозиченнями, залученими для виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення та комунальної власності.

Граничний борг

"Проектом закону пропонується не застосовувати обмеження щодо граничної величини місцевого боргу за умови якщо видатки, пов'язані з таким боргом, не перевищуватимуть у наступних бюджетних періодах 30% обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, затвердженої законом про державний бюджет для відповідного місцевого бюджету», - йдеться у повідомленні.

Запозичення

Крім цього, передбачається дозволити обласним державним адміністраціям, які набули статусу військово-цивільних адміністрацій, в особі їх керівників, здійснювати у 2020 році місцеві запозичення щодо дотримання вимог Бюджетного кодексу та чинного законодавства України.

Також законом передбачено, що частина надходжень спрямовуються Національній поліції України на здійснення заходів щодо впровадження, розвитку, відновлення та експлуатації системи фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі.

Крім цього, законом передбачено перерозподіл видатків обласним держадміністраціям, міністерствам і відомствам, а також «Укравтодору».

Бюджет-2021

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Олександр Куницький

Новини по темі

Фонд гарантування розпочав виплату коштів вкладникам «Аркади» .

Відшкодування коштів здійснюється через відділення банків-агентів Фонду.

Фонд гарантування почав виплату коштів вкладникам «Аркади» : як отримати гроші.

З 29 вересня 2020 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб почав здійснювати відшкодування коштів вкладникам банку «Аркада».

1

«Тарифна комісія» підрахувала витрати пенсіонерів на тепло.

Витрати на послуги з теплопостачання для людей похилого віку становлять близько 25% доходів, що є критично високим рівнем.

1

Податок на виведений капітал у 10% та ПДФО 5%: що готують для IT-індустрії.

Мінцифри презентувало концепцію спеціального правового режиму для розвитку IT-галузі – Дія City.

2

На Україну очікує сплеск інфляції - Мінекономіки

Аналітики Міністерства відзначають, що зараз цінова динаміка знаходиться в прогнозованому тренді.

2

Міжбанк: закінчення ІІІ кварталу дасть про себе знати.

У зв'язку із закінченням місяця і третього кварталу - ця середа пройде на валютному ринку дуже активно і з чітким поділом сесії на два етапи.

2

В «Укрзалізниці» вже не бачать сенсу у співпраці з Deutsche Bahn.

Про це заявив голова правління українського залізничного підприємства Володимир Жмак.

1

Сьогодні останній день, коли в Україні можна розплатитися старими банкнотами і монетами по 25 копійок.

Обміняти монети можна буде протягом трьох років в будь-якому відділенні банку.

1

Підприємства Київщини сплатили до Державного бюджету майже 2 млрд грн податку на прибуток.

За період січень-серпень підприємства Київщини сплатили до Державного бюджету майже 2 млрд грн  податку на прибуток, збільшивши суму відрахувань на 15% або 261 мільйон гривень.

1

Банк Кредит Дніпро продемонстрував приріст доходів після зміни власника.

Після зміни власника Банк Кредит Дніпро демонструє зростання показників прибутковості фінансової установи.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie