Ira Kovalchuk: Нової батареї Tesla вистачить на 1,6 млн кілометрів.

Завдяки відкриттю вчених, що працюють в партнерстві з Tesla, акумулятори стануть довговічніше, дешевше та легше. Це переворот у виробництві та експлуатації електромобілів.

Партнери Tesla по розробці акумуляторів повідомили про важливий прорив у своїй роботі. Команда дослідників опублікувала результати випробувань нової батареї, яка забезпечує пробіг в 1,6 млн кілометрів до деградації. Розробка являє собою літій-іонну батарею з монокристалічним катодом та вдосконаленим електролітом.

Нові акумулятори працюють у два-три рази довше нинішніх батарей Tesla. Навіть під час випробувань за екстремальної температури в 40 C елементи батарей витримували 4000 циклів зарядки-розрядки. Система охолодження підвищує це число до 6000 циклів, що еквівалентно дистанції близько 1,6 млн кілометрів.

Важливо це й для іншого бізнесу Tesla - створення систем зберігання енергії. В них такий акумулятор пропрацює не менше двох десятиліть.

За словами дослідників, відкриття буде мати найбільше значення для роботаксі, електричних вантажівок та електробусів. Нові акумулятори не тільки більш витривалі, але й значно дешевше та легше.

Раніше стало відомо, що Tesla не просто запускає власне виробництво батарей для електрокарів — це повинні бути акумулятори нового покоління, і зараз їх потай розробляють кращі інженери компанії. Це дозволить компанії не залежати від постачальників та збільшити обсяги випуску електромобілів.

Нагадаємо, що літій-іонні акумулятори мають чудову щільність, що дозволяє вичавити максимальний запас ходу з будь-якої батареї, яка встановлюється в електромобілі. Хоча основні хімічні властивості батарей можуть бути однаковими, спосіб їх розрядки та перезаряджання істотно впливає на термін їх служби.

Джерело

Новини по темі

Місія OSIRIS-REx: в NASA показали, як торкнулися астероїда .

Про це повідомляє NASA і AFP в Twitter.

3

Екіпаж МКС успішно повернувся на Землю

На Землю повернулися три члени екіпажу МКС.

1

Samsung патентує смартфон з висувною колонкою

Нещодавня документація показує, що Samsung вивчає можливості оснащення майбутніх смартфонів Galaxy резонансною камерою динаміка, щоб значно поліпшити якість звуку на виході.

1

Sony зможе віддалено контролювати охолодження PlayStation 5.

ворці PlayStation 5 продовжують ділитися інформацією про свою нову консоль з публікою.

2

GMC представила електричну версію Hummer з двигуном на 1000 «коней» (фото).

Американська компанія GMC представила фірмовий пікап Hummer EV, оснащений електродвигуном.

2

З'явилися перші фото з камери iPhone 12: порівняльні знімки.

Знімки порівняли з попереднім флагманом від Apple

2 1

Світовий IT-ринок повернеться до зростання після удару коронавірусу в 2021 році.

Компанія Gartner оприлюднила свіжий прогноз щодо світового ринку інформаційних технологій (IT): зараз спостерігається скорочення витрат у зв'язку з пандемією, але в подальшому галузь повернеться до зростання.

3

Bugatti презентувала новий гіперкар (фото)

Зображення своєї новітньої розробки представила компанія Bugatti.

1

LG презентувала телевізор, який можна скрутити в рулон (фото).

Компанія LG провела офіційну презентацію новинки під назвою LG Signature OLED TV R.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie