UA.NEWS

«UA.NEWS» - усі події в Україні та світі за останній час, найголовніше, огляди, аналітика та прогнози, читати українською

https://ua.news/ua/

Фрегат Данії відкрив вогонь по піратах у Гвінейській затоці – чотирьох застрелили.

Біля берегів Нігерії військовий склад фрегату Esbern Snare, що належить міністерству оборони Данії, ліквідував чотирьох піратів у рамках операції щодо зменшення небезпеки проходження суден у водах Гвінейської затоки.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на міністерство оборони Данії.

Зазначається, що в середу під час патрулювання у водах Гвінейської затоки на території близько 25-30 водних миль від кордону Нігерії фрегат помітив моторний човен з вісьмома піратами на борту, що швидко рухався в напрямку комерційних кораблів.

Як було помічено з гелікоптера, випущеного фрегатом, на човні перевозили обладнання, пов’язане з піратством, включаючи драбини.

Після попереджувальних пострілів з боку фрегата пірати відкрили вогонь по спецпризначенцях військово-морських сил Данії, які, у свою чергу, застрелили чотирьох із них. Ще чотирьох піратів, одного з них пораненого, данські військові підняли на борт фрегата без інцидентів.

Зазначається, що фрегат, який патрулюватиме в регіоні до квітня наступного року, вперше відкрив вогонь у рамках операції в Гвінейській затоці, в якій часто орудують пірати.

До того свою морську присутність в регіоні декларували ВМС США, Британії, Італії, Іспанії та Португалії, що дозволило значно знизити рівень нападів піратів на судна після того, як у 2020 році їм вдалося захопити близько 130 моряків із кораблів, що курсували в Гвінейській затоці.

Нагадаємо, турецька поліція в четвер застосувала сльозогінний газ, щоб розігнати протест жінок у Стамбулі, які вимагали повернення країни до Стамбульської конвенції – міжнародного договору, покликаного захистити жінок від насильства.

Турецькі спецпризначенці у середу розігнали акцію протесту в Стамбулі, яку влаштували незгодні з економічною політикою уряду і різким зростанням вартості життя, десятки протестувальників затримали.

Автор: UA.NEWS

загрузка...

Новини по темі
Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг народного депутата України Михайла Цимбалюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг народного депутата України Михайла Бондара Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг народного депутата України Едуарда Прощука Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

Прокуратура відкрила кримінальну справу через обстріл Станиці Луганської. Бойовики пошкодили залізничне ДЕПО, 4 будівлі підприємства та 1 житловий будинок. Залізничники досі оговтуються від пережитого. Читати на сайті:

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг народного депутата України Дмитра Костюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч,  Ілля Кива

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч, Ілля Кива

Брифінг народних депутатів України Анатолія Бурміча та Іллі Киви Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: