Німецький урядовець погрожує судами у випадку зупинки будівництва «Північного потоку-2».

На думку міністра довкілля, санкції проти газогону можуть зашкодити репутації ФРН

Міністр охорони довкілля та ядерної безпеки ФРН Свенья Шульце побоюється судових позивів проти Німеччини у випадку зупинки будівництва газопроводу «Північний потік-2». Про це повідомляє «Громадське» з починанням на RND.

«Рішення про будівництво трубопроводу було ухвалено багато років тому. Він майже завершений і затверджений у межах юридичного процесу. Я можу уявити інші рішення, але якби ми зараз зупинили проєкт, то завдали б достатньо шкоди [зацікавленим сторонам]», – заявила вона.

За словами міністерки, зупинка будівництва поставить під сумнів надійність ухвалених рішень Німеччини «на основі принципів правової держави». Тому, імовірно, проти країни подали б до суду.

Проєкт будівництва газопроводу Nord Stream 2 для постачання газу до Європи в обхід України здійснює російський «Газпром» спільно з провідними енергетичними компаніями Німеччини, Франції та Австрії.

Наразі «Північний потік-2» майже повністю готовий, у грудні завершилося будівництво ділянки в Німеччині, тепер залишилася лише ділянка в Данії.

У разі його завершення Росія отримає можливість постачати весь свій газ до Європи без послуг української газотранспортної системи. Це призведе до втрати Україною доходів від транзиту газу в декілька мільярдів доларів на рік.

Наразі будівництво газогону заморожене, оскільки через санкції США з проєкту почали виходити європейські компанії, які в ньому брали участь.

Днями новообраний голова Християнсько-демократичного союзу Німеччини Армін Лашет заявив, що арешт російського опозиціонера Олексія Навального не стане причиною для додаткових санкцій проти «Північного потоку-2».

На думку посла України в Німеччина Андрія Мельника, продовження будівництва газогону «Північний потік-2» негативно впливає на політичний імідж Німеччини на міжнародній арені.

Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Новини по темі
«Чорна мітка»  для Коломойського: які можливі наслідки санкцій США проти олігарха - думки експертів.

«Чорна мітка» для Коломойського: які можливі наслідки санкцій США проти олігарха - думки експертів.

Америка на замку для олігарха Ігоря Коломойського. Напередодні державний департамент Сполучених Штатів оголосив про запровадження санкцій щодо українського олігарха. Його звинуватили у корупції. Сам Коломойський на це поки ніяк не відреагував. А о...

Українська для чиновників: понад тисячу держслужбовців записалися на мовні курси в Одесі.

Українська для чиновників: понад тисячу держслужбовців записалися на мовні курси в Одесі.

В Одесі стартували безоплатні курси української для чиновників. Державні службовці сіли за парти, щоб підтягнути свої знання для роботи. Лекції з української мови проводять двічі на тиждень по півтори години. Наша знімальна група відвідали заняття...

Вечные вопросы о вечном 060321

Вечные вопросы о вечном 060321

Історія без зайвого пафосу

Історія без зайвого пафосу

Анонс -Беседы о важном  Религия  Проклятие или благословение.

Анонс -Беседы о важном Религия Проклятие или благословение.

Доктор Фауст, Григалиус Махват и Любомир. Беседы о важном. "Религия. Проклятие или благословение?"

Восьме береЗЕ!ня - Вечірній ПреЗЕдент

Восьме береЗЕ!ня - Вечірній ПреЗЕдент

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️ #ВечірнійпреЗЕдент