В Україні різко зросли ціни на цибулю

Виробники повідомили, що на ринку попит на цибулю залишається низьким

В Україні вперше більш ніж за рік виросли ціни на цибулю. Це сталося після того, як зовсім недавно вартість на цей продукт опустилася до мінімуму, повідомляє EastFruit.

За даними експертів, в сезоні 2020/2021 рр. ріпчаста цибуля була відносно дешевою, а темпи її продажів і ціни на неї розчаровували виробників. Більш того, в Україні взагалі спостерігалася найнижча ціна на цей продукт, яка практично не змінювалася з липня 2020 го.

Ще в кінці попереднього тижня ціни на цибулю в Україні рідко перевищували 4,50 гривень за кілограм ($0,16/кг). Зараз же фермери готові продавати якісну продукцію по 4,00-5,00 грн / кг ($0,14-0,18/кг), а цибуля не дуже хорошої якості – від 3,00 грн/кг ($0,11/кг).

Виробники повідомили, що на ринку попит на цибулю залишається низьким. Однак на поточному тижні дещо зріс попит на якісну продукцію.

Експерти відповіли на питання, чи продовжиться зростання цін на цибулю після травневих свят.

«З одного боку, через погані погодні умови в Україні зрушиться старт продажів цибулі ріпчастої нового врожаю, як і інших ранніх овочів. Це допоможе виробникам з запасами торішньої продукції довше бути актуальними для покупців під кінець поточного сезону. З іншого боку, запаси цибулі ріпчастої в сховищах українських виробників все ще досить високі і близькі до рекордних показників як мінімум за останні кілька років», – заявили аналітики.

Самі фермери не дивлячись на підвищення цін в цілому залишаються незадоволеними результатами сезону і, на думку аналітиків, попередній прогноз скорочення площ під ріпчастою цибулею в Україні в 2021 роки не втрачає свою актуальність.

Раніше повідомлялося, що в Україні різко зросли ціни на буряк.

Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Україна здобула перше  «срібло» , точно буде медаль у боксі.

Україна здобула перше «срібло» , точно буде медаль у боксі.

Спека не завадила українському плавцю Михайлу Романчуку вибороти срібну медаль. Це перше срібло України на Олімпіаді-2020. Спортсмен проплив 1500 метрів вільним стилем і поступився американцю лише на 66 мілісекунд. Також в українців є успіхи в бок...

Українські переможці міжнародних олімпіад можуть залишитися без премії від президента.

Українські переможці міжнародних олімпіад можуть залишитися без премії від президента.

6 місце серед 107 команд світу. Українські старшокласники гідно показали себе на міжнародних олімпіадах із математики, фізики та інформатики. За юних хіміків ще тримаємо кулаки - конкурс закінчиться в перших числах серпня. Попри це ми вже маємо 6 ...

Канадские зарисовки и козлы на крыше 010821

Канадские зарисовки и козлы на крыше 010821

Все ролики о стройке

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку.

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку.

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку. Також внаслідок зливи потрощило авто, дерева попадали на дорогу, проте станом на зараз ускладнень у русі немає. Відео із соцмереж.

Боротьба з амброзією. У Дніпрі тестують новітню речовину

Боротьба з амброзією. У Дніпрі тестують новітню речовину

Період алергій - уже за кілька тижнів. Алергенний бур’ян - амброзія от-от має розквітнути. У Дніпрі місцева влада оголосила війну диким кущам. І замість традиційно вирізати їх - спробували рослину труїти спеціальними хімікатами. Скільки це коштує ...

Шевченко йде з посади тренера збірної України

Шевченко йде з посади тренера збірної України

Андрій Шевченко йде з посади тренера збірної України з футболу – закінчився контракт. Він був наставником команди впродовж 5 років. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Tel...

1 1