Воротар «Динамо» в Лізі чемпіонів зробив божевільний сейв на останніх хвилинах матчу.

Воротар київського "Динамо" Георгій Бущан врятував команду від голу в матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти АЗ.

На 87-й хвилині за рахунку 0:2 голландці кинулися всіма силами відіграватися. Після подачі Ідріссi де Віт з забійної відстані просто розстрілював українського голкіпера, але Георгій зміг зреагувати, перевівши м'яч в поперечину.

Забарний невдало спробував винести круглого, після чого Боаду знову потрапив в поперечину. OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Як повідомляв OBOZREVATEL, зустріч 3-го кваліфікаційного раунду "Динамо" – АЗ завершилася з рахунком 2:0. Голами у другому таймі відзначилися Жерсон Родрігес і Микола Шапаренко.

Після поєдинку Мірча Луческу оцінив гру київської команди.

Пізніше визначився суперник "біло-синіх" по плей-оф ЛЧ.

Новини по темі

Нападник, якого Луческу вигнав з «Динамо», зробив дубль у першому матчі чемпіонату Туреччини .

Артем Кравець забив у першому ж поєдинку за новий клуб

4

Львівські пістолетники перемогли у командних змаганнях на Чемпіонаті України.

Львівські пістолетники стали першими у загальнокомандному заліку на Чемпіонаті України. Про це повідомили 27 вересня у прес-службі Відділення НОК України у львівській області.

1

Кравець, який пiшов з «Динамо» , феєрично дебютував за новий клуб.

футболіст зробив дубль і відзначився гольовою передачею

2 1

Кінець неймовірної серії: Баварія зазнала першої поразки з минулого року.

Мюнхенці зазнали сенсаційної поразки на виїзді.

4

Львів’янин Віталій Вергелес — бронзовий призер Кубку світу з веслування.

В угорському місті Сегед підходить до завершення Кубок світу з веслування на байдарках та каное. Про це повідомили 27 вересня у прес-службі Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.