Німецькі емігранти заробляють більше, ніж співгомадяни у ФРН.

Німці, що живуть за кордоном, зароблять в середньому на 12 тисяч євро на рік більше, ніж їхні співгромадяни, які працюють на батьківщині. Про це йдеться в результатах дослідження Федерального інституту досліджень народонаселення та Дуйсбургського університету в Ессені, опублікованому в середу, 4 грудня.

"Понад 60 відсотків респондентів повідомили, що чистий дохід домогосподарств за кордоном був "кращим" або "набагато кращим", ніж їхній дохід за рік до цього", - повідомив експерт інституту досліджень народонаселення Андреас Етте (Andreas Ette). Серед жінок та людей з нижчим рівнем освіти ця різниця ще більша.

Щороку з Німеччини на постійне проживання в інші країни виїжджає близько 180 тисяч громадян. Водночас на батьківщину повертаються 130 тисяч німців. Близько 76 відсотків німецьких емігрантів мають вищу освіту.

Найпопулярнішою країною для еміграції для громадян ФРН є Швейцарія - туди переїжджає кожен п'ятий емігрант. За нею йдуть Австрія, США та Великобританія.

Головною причиною еміграції громадян ФРН є кар'єрні цілі та прагнення змінити стиль життя. Приблизно 37 відсотків заявили, що причиною переїзду стала кар'єра партнера. Кожен п'ятий емігрант переїхав на навчання.

Більшість німецьких емігрантів є молодими людьми у віці від 20 до 40 років. Середній вік становить 36-37 років. "Безумовно, є і пенсіонери, які емігрують, але це не типова група. Натомість нормальною є ситуація, коли люди їдуть за кордон незабаром після закінчення навчання, щоб розпочати кар'єру та шукати нового досвіду", - вважає Марсель Ерлінґгаґен (Marcel Erlinghagen) з Інституту соціології при Дуйсбургському університеті в Ессені. При цьому він зауважив, що багато висококваліфікованих спеціалістів пізніше знов повертається у Німеччину.

Новини по темі

Північна Корея не бачить необхідності в нових переговорах зі США.

Вашингтон використовує діалог з Пхеньяном як засіб для вирішення внутрішньої політичної кризи, заявили в МЗС КНДР. Раніше до нових переговорів Трампа і Кіма закликав президент Південної Кореї.

1

ВООЗ знала про спалах коронавірусу в Китаї ще 2019 року.

Вперше ВООЗ дізналася про нове інфекційне захворювання не від влади КНР, а від свого власного представництва в Китаї. На це вказує переглянутий звіт самої ВООЗ щодо хронології поширення коронавірусу.

М'ясокомбінати в ЄС - джерела поширення COVID-19. Хто винен?

Спалахи коронавірусу на підприємствах м'ясної промисловості - проблема не тільки ФРН, але всього ЄС. Причини - в умовах життя і праці робітників, з яких багато хто гастарбайтери.

В Україні понад 25 тисяч активно хворих коронавірусом.

В Україні станом на 4 липня зареєстровано більше 25 тисяч активно хворих коронавірусною хворобою. Водночас понад 21 тисячу пацієнтів одужали.

1

«Нормандські» консультації в Берліні: РФ взяла паузу - ОП.

Учасники консультацій у Берліні визнали необхідними реальні заходи для всеосяжного припинення вогню. ФРН, Франція та Україна спільно вимагали дотримання домовленостей Паризького саміту, а РФ взяла паузу для відповіді.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie