Московському патріархату присвятили "Фарисейську" пісню та мультик

Експрес 3
Московському патріархату присвятили

Гурт Kozak System присвятив свій новий кліп темі існування Московського патріархату в сучасній Україні, котре, на думку музикантів, є проблемою.

Відео на пісню "Фарисейська" є мультиплікаційним, а фігурки в ньому глиняні, пише Таблоїд.

Один із героїв - сам Ісус Христос, котрий постає у кліпі в трьох вимірах: Хіпі, що уособлює мир та гармонію, Художника - творця, та козака Мамая - борця із фарисейством. А "фарисеї" - це діячі московської пропаганди та православної церкви МП.

У кліпі Kozak System ожили глиняні фігурки

"Нас давно і гостро турбує тема впливу московського патріархату на свідомість українців. Її присутність в сучасній Україні неприпустима. Це абсолютно ворожа нам субстанція, а її діяльність несе пряму шкоду нам і нашим дітям. Пісня "Фарисейська" саме для цього і написана, щоб культурними засобами, та в іронічній формі вказати на існування цієї проблеми", - зазначив фронтмен гурту Іван Леньо.

Самі музиканти теж з'являються в "мульткліпі"

Нагадаємо, Kozak System намагалися вибороти право представити Україну на цьогорічному "Євробаченні". Там вони оспівали б "українського супергероя", козака Мамая. Але і глядачі, і журі не дали колективові високих балів, і до фіналу він не пройшов.