До Харкова на вертольоті доставили двох поранених військових.

Двоє жінок-військовослужбовців отримали вогнепальні осколкові поранення в зоні ООС

До Харкова доставили у військовий госпіталь на вертольоті двох поранених жінок–військовослужбовців. Вони отримали вогнепальні осколкові поранення 26 липня в районі проведення операції Об'єднаних сил. Про це повідомляє місцеве видання 057.

За словами провідного хірурга Військово-медичного клінічного центру Північного регіону Сергія Шипілова, одна з військовослужбовців – у важкому стані. Їй 51 рік – понад п'ять років вона служить у Збройних силах України.

«Вона отримала поранення з пошкодженням діафрагми, тонкої і товстої кишок. Осколок потрапив у ділянку хребта. Під час операції видалили певну кількість крові. Зараз нейрохірурги планують видалити осколок з хребта. Жінка перебуває на ШВЛ в медикаментозному сні», – повідомив Шипілов.

При цьому друга жінка знаходиться в стані середньої тяжкості. Вона отримала непроникаючу рану живота і поранення правої кінцівки. Їй 47 років – півтора року вона служить у ЗСУ.

Обидві потерпілі – з Сумської області, служать за контрактом в одній бригаді, зазначив провідний хірург.

Він додав, що всього в липні в Харківський військовий госпіталь потрапили 10 поранених і 8 травмованих. Зараз тут знаходяться 9 поранених, 3 травмованих і більше 20 хворих з ООС.

Також повинні привезти ще кількох поранених легкого ступеня тяжкості. Їх найближчим часом мають доправити наземним транспортом.

Нагадаємо, 26 липня внаслідок ворожих обстрілів чотири військовослужбовці отримали осколкові поранення, ще троє – бойові травмування. Поранені перебувають у лікувальному закладі. Стан здоров’я одного військовослужбовця – тяжкий, одного – середньої тяжкості, п’ятьох – задовільний.

Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Брифінг з нагоди відкриття соціальної виставки «Життя на папері» 21.

Брифінг з нагоди відкриття соціальної виставки «Життя на папері» 21.

Брифінг з нагоди відкриття соціальної виставки «Життя на папері», присвяченої проблемам онкохворих пацієнтів. Учасники брифінгу: народні депутати України Оксана Дмитрієва, Валерій Зуб, Сергій Тарута, в.о. директора Національного інституту раку Анд...

Порошенко викрив брехню  «слуг народу»

Порошенко викрив брехню «слуг народу»

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

3 11

Брифінг 21.09.2021 Софія Федина, Ахтем Чийгоз

Брифінг 21.09.2021 Софія Федина, Ахтем Чийгоз

Брифінг народних депутатів України Софії Федини та Ахтема Чийгоза

Брифінг 21.09.2021 Сергій Соболєв

Брифінг 21.09.2021 Сергій Соболєв

Брифінг народного депутата України Сергія Соболєва

Брифінг 21.09.2021 Олександр Колтунович, Михайло Макаренко

Брифінг 21.09.2021 Олександр Колтунович, Михайло Макаренко

Брифінг народних депутатів України Олександра Колтуновича та Михайла Макаренка.

Де в Україні вирощують устриць та створюють до них вино.

Де в Україні вирощують устриць та створюють до них вино.

Устриць, традиційно, асоціюють з Францією, однак їх цілком можна пов'язувати із Україною. До 20 століття українські узбережжя були найбільшими експортерами молюсків – 13 мільйонів штук щороку відправляли на кухні Амстердама, Стокгольма та Парижа. ...