Зеленського запросили на саміт лідерів СНД

2 1290

Українська сторона не відповіла на запрошення.

Президента України Володимира Зеленського запросили на саміт лідерів Співдружності Незалежних Держав (СНД), який відбудеться 11 жовтня у столиці Туркменістану Ашхабаді.

Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Виконавчого комітету СНД.

Запрошення також отримав міністр закордонних справ України Вадим Пристайко. Рада міністрів країн СНД відбудеться 10 жовтня.

Читайте також:

Україна розірвала ще дві угоди у рамках СНД

До запрошень були додані порядок денний і проєкти документів, які планується розглянути на цих засіданнях.

"До теперішнього часу відповідь від української сторони до Виконавчого комітету СНД не надійшла", - повідомили в організації.

Нагадаємо, у травні 2018 року тодішній президент України Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про остаточне припинення участі України у роботі статутних органів СНД. У січні 2018 року Україна вийшла з трьох угод в рамках СНД, серед яких Угода щодо міждержавного обміну економічною інформацією, Угода щодо обміну інформацією в галузі зовнішньоекономічної діяльності та Угода щодо співробітництва в галузі зовнішньоекономічної діяльності, а у лютому залишила координаційні органи СНД.

Україна ігнорує зустріч глав дев’яти країн СНД

Члени співдружності у неформальній атмосфері обговорять підсумки цьогорічного головування Росії та можливі подальші шляхи розвитку співпраці в межах організації. Україна звела до мінімуму співробітництво з СНД чотири роки тому, коли Росія анексувала Крим.

Україна ігнорує зустріч глав дев’яти країн СНД
Новини по темі

Кабмін скасував близько 20 застарілих постанов

2

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що Кабінет міністрів скасував близько 20 застарілих постанов.

Зеленський заявив про дві умови для проведення нормандської зустрічі.

3

Є тільки дві умови для проведення нормандського саміту: це узгодження формули Штайнмайєра та розведення військ на трьох ділянках на Донбасі.

У Трампа намагаються урізати допомогу Україні: ЗМІ розкрили деталі.

1

Білий дім вже другий рік намагається скоротити фінансування програми боротьби з корупцією