Foxconn отримав замовлення на виробництво понад 50 млн 5G-смартфонів Huawei.

Незважаючи на обмеження доступу до продуктів американських технологічних компаній, компанія Huawei залишається другим найбільшим у світі виробником смартфонів.

Як повідомляють поінформовані джерела, компанія Foxconn отримала замовлення на повне виробництво 5G-смартфонів Huawei в наступному році. При цьому Huawei замовила виробництво понад 50 млн пристроїв. Це дуже велике замовлення, якщо враховувати, що поки що смартфони з підтримкою зв’язку 5G є нішевими продуктами. Але велике замовлення у Foxconn свідчить, що в наступному році такі пристрої стануть більш масовими.

Як свідчать звіти аналітиків, продажі смартфонів у третьому кварталі 2019 року знизилися, але єдиним винятком є Huawei. Незважаючи на уповільнення ринку, китайська компанія єдина серед п’ятірки лідерів зафіксувала двозначне зростання продажів.

Через напружені відносини між США і Китаєм, а також накладені обмеження, Huawei відчуває труднощі з доступом до продуктів американських технологічних гігантів. Уряд США видає ліцензії американським компаніям на співпрацю з Huawei. Згідно з наявною інформацією, було отримано 300 заявок на видачу таких ліцензій, але уряд задовольнив лише близько половини з них. Наприклад, Microsoft отримала схвалення на постачання операційної системи Windows 10 для ноутбуків китайської компанії.

Новини по темі

У Microsoft змінили логотип Windows

Компанія Microsoft обновила логотип і дизайн ОС Windows. Велика частина змін полягає в переробці існуючих іконок. Про це повідомив віце-президент Microsoft по дизайну та досліджень Джон Фрідман. У Windows переробили багато значків, які не оновлюва...

4 3

Продажі iPhone в Китаї обвалились на понад 35%

У листопаді продажі iPhone в Китаї впали більш ніж на 35%.

1

Різдво на службі хакерів: Смартфони Android під загрозою.

Експерти дослідницької фірми Barracuda Networks виявили кілька тисяч мобільних додатків з тематикою Різдва і Нового року.

3

Web-браузер Chrome 79 отримав поліпшені функції безпеки.

Google випустив web-браузер Chrome 79 з низкою поліпшених функцій безпеки і поліпшень для більш низького завантаження ЦП.

1

У США розслідують 12 ДТП через автопілот у Tesla: три з них смертельні.

Американське агентство автомобільної безпеки розслідує 12 аварій через використання автомобіля Tesla в режимі автопілоту.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie