Контрактника ЗСУ, який хотів продати два гранатомети, затримали, - військова прокуратура.. ФОТОрепортаж

Цензор.НЕТ 4
Контрактника ЗСУ, який хотів продати два гранатомети, затримали, - військова прокуратура.. ФОТОрепортаж

Як повідомляє Цензор.НЕТ, таку інформацію оприлюднив у Фейсбуці прес-секретар ГПУ Андрій Лисенко.

У повідомленні зазначається: "Військовослужбовець служби за контрактом ще 04.04.2018, з метою незаконного збагачення, з корисливих мотивів, реалізував цивільній особі за 3200 гривень арсенал боєприпасів, а саме: 2 гранати РГД-5, 3 гранати Ф-1, та 138 набоїв калібру 7,62 мм.

Продовжуючи злочинну діяльність, 17.04.2018 військовий злочинець реалізував два гранатомети: РПГ-18 та РПГ-26, за які отримав "платню" у сумі 18 600 гривень, проте одразу ж був затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Затримання проводилося слідчими Чернігівського районного відділення Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області спільно з працівниками Управління СБ України в Чернігівській області під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій в рамках здійснення досудового розслідування кримінального провадження за ст. 263 ч. 1 Кримінального кодексу України за процесуального керівництва військової прокуратури Чернігівського гарнізону Центрального регіону України.

За попередньою інформацією, враховуючи проходження підозрюваним служби в складі підрозділів військової частини в зоні АТО, боєприпаси були доставлені останнім саме з території проведення операції. Зброю, боєприпаси та грошові кошти вилучено.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру за ст. 263 ч. 1 КК України та щодо додаткової кваліфікації його дій за ст. 410 ч. 3 КК України, а також обрання запобіжного заходу у виді взяття під варту та накладення арешту на майно".

Контрактника ЗСУ, який хотів продати два гранатомети, затримали, - військова прокуратура 01

Контрактника ЗСУ, який хотів продати два гранатомети, затримали, - військова прокуратура 02

Контрактника ЗСУ, який хотів продати два гранатомети, затримали, - військова прокуратура 03

Контрактника ЗСУ, який хотів продати два гранатомети, затримали, - військова прокуратура 04

Источник: https://ua.censor.net.ua/p3061855