Литва будуватиме паркан на кордоні з Білоруссю в кредит.

Прем’єр-міністр Литви Інгріда Шимоніте заявила, що паркан на кордоні з Білоруссю для зупинки напливу мігрантів поки що буде зводитися за кредитні кошти.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Delfi.

"Якщо говорити про кошти, то зараз це будуть кошти, які виділять з держбюджету, беручи до уваги, що баланс держбюджету негативний, тобто бюджет з дефіцитом, це буде означати кредитні кошти", - заявила Шимоніте.

Читайте також

У Латвії виступили за відновлення будівництва паркану на кордоні з Білоруссю

Питання можливості фінансування будівництва з боку ЄС Шимоніте назвала відкритим.

Вона вважає, що всі країни, які охороняють кордони ЄС, можуть його піднімати, оскільки ризик не є "специфічно литовським", схожа ситуація може скластися і в інших прикордонних районах.

З метою перегородити шлях нелегальному потоку мігрантів з території Білорусі Литва планує будувати паркан на кордоні з Білоруссю. Служба охорони держкордону пропонує звести сітчастий 4-х метровий паркан, довжина якого складе 508 км. Вартість - приблизно 150 млн євро.

Напередодні президент України Володимир Зеленський затвердив указ про гуманітарну допомогу Литві, яка зупиняє мігрантів з Білорусі.

Кабінет міністрів на засіданні уряду 28 липня підтримав проєкт указу президента України про надання Литві колючого дроту для облаштування державного кордону.

Читайте також: Лукашенко-тур: як відреагує ЄС на білоруський шантаж біженцями

Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

За даними Міністерства охорони здоров'я, Київ відповідає вже помаранчевому рівню епіднебезпеки. Водночас міська влада наразі не планує ще більше посилювати карантинні обмеження. Читати на сайті:

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

В России избран новый состав Думы. Он будет несколько отличаться от старого – одни бездельники и дармоеды уйдут из так называемого парламента, а другие, наоборот, придут – но суть от этого не изменится. Читати на сайті:

1

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання 6 сесії ІХ скликання Верховної Ради України. Засідання розпочалося «годиною запитань до Уряду» щодо тарифів і цін на комунальні послуги для населення України та надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам для наданн...

Брифінг 24.09.2021  «Слуга Народу»

Брифінг 24.09.2021 «Слуга Народу»

Брифінг народних депутатів україни представників депутатської фракції "Слуга Народу".

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Раніше лише в цирку можна було побачити пелікана, який жонглює та розуміє людську мову. Нині ж такий чудоптах живе в одному із приватних будинків Вінниці, як свійська птиця. Читати на сайті:

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Юні блогери-початківці, які спалюють прапори, а потім слізно вибачаються, нищать чуже майно без тіні сумніву, та п'яні майбутні прокурорки, які відмовляються платити за таксі – це все персонажі традиційної рубрики "Невменяшки" на стрімі "Без цензу...