Найстаріший чоловік у світі розкрив секрет свого довголіття.

Японець Тітецу Ватанабе став найстарішим чоловіком у світі, довгожителя, якому у березні виповнюється 113 років внесли у Книгу рекордів Гіннеса.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на CNN, Ватанабе розкрив секрет свого довголіття.

За словами найстаршого чоловіка у світі, він уникає злоби та намагається більше посміхатися. При цьому він любить солодощі, але зараз віддає перевагу заварному крему і вершкам, оскільки залишився без зубів.

Найстаріший чоловік у світі розкрив секрет свого довголіття
Найстаріший чоловік у світі розкрив секрет свого довголіття

Тітецу Ватанабе народився в 1907 році. Він багато років працював у цукровій компанії. До 104 років був садівником, вирощував фрукти й овочі, а також доглядав за деревами бонсай.

Раніше повідомлялося, що восени минулого року у віці 123 років померла найстаріша мешканка планети Танзіля Бисембєєва. З 2016 року вона офіційно була найстаршою жителькою планети. Танзіля Бисембєєва народилася в 1896 році. Таким чином, жінка, яка з’явилася на світ ще в позаминулому столітті, була свідком революцій, війн, розпаду СРСР.

Доктор Шигеаки Хінохара — один з тих, кому Японія зобов’язана своїм довголіттям. Після 75-ти написав і опублікував 150 книг (найпопулярніша, «Жити довго, жити добре», розійшлася тиражем 1,2 млн примірників), після 100 — продовжував лікувати людей і читати лекції. Хінохара склав власні правила довголіття. Деякі з них досить несподівані.

Новини по темі

Путін вивалив нові претензії до України: згадав про виплату боргів СРСР.

«Ми кредити погасили за всіх, а активи за кордоном деякі, новоутворені на колишньому просторі Радянського Союзу держави, нам так і не передали», - побідкався Путін

1

МВФ про глобальну економіку: ключові виклики та потенціал зростання.

Зустріч міністрів фінансів і глав центральних банків Групи 20-ти промислово розвинених країн і країн з ринком, що формується в Ер-Ріяді проходила на тлі економічної невизначеності. Після розчаровують показників зростання у 2019 році намітилися озн...

2

Коронавірус несе за собою ризики для всього світу – Bloomberg.

У світі зрозуміли, що вірус - це не тільки проблема Китаю, відзначає агентство.

1

Трьом росіянам з Diamond Princess підтвердили коронавірус.

У трьох евакуйованих росіян з Diamond Princess підтвердили коронавірус.

2

У РФ назвали дату голосування за поправки до Конституції.

Президент Росії Володимир Путін погодився з проведенням всеросійського голосування щодо поправок до конституції 22 квітня.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie