Субсидії, пенсії та зарплати: що зміниться для українців у 2020 році.

Верховна Рада України ухвалила рішення про державний бюджет на 2020 рік, який передбачає, що субсидії, пенсії та зарплати у наступному році зростуть.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Вести.

Однією з найважливіших змін є зростання прожиткового мінімуму, який збільшиться з 1 липня 2020 року на 91 грн, а з 1 грудня – ще на 71 грн. Так, протягом наступного року цей показник зросте на 162 грн.

Зарплати

Мінімальна зарплата має зрости вже з 1 січня на 550 грн і скласти 4723 грн. Крім того прогнозується зростання середньої зарплати до 12497 грн. Однак, за останніми даними статистики понад 4 млн найманих працівників отримують в місяць не більше 5 тис. грн. Тому навіть при зростанні середньої зарплати на 17%, доходи українців залишаться на рівні 5-6 тис. грн.

Популярні новини зараз

Пенсії

Станом на жовтень в Україні нараховувалося 11 млн 349 тисяч пенсіонерів. При цьому 4,8 млн з них отримують пенсії у розмірі меншому за 2000 гривень. Згідно з бюджетом на наступний рік мінімальна пенсія збільшиться на 131 грн, або на 8%. З 1 липня пенсія зросте з 1638 грн до 1712 грн, а з 1 грудня – до 1769 грн. При очікуваній інфляції на рівні 5,5% більшу частину надбавки з’їсть зростання цін.

Субсидії

У бюджеті на наступний рік заплановано скорочення видатків на субсидії сім’ям, а також на придбання пічного побутового палива і скрапленого газу. Відтак, на це передбачається лише 47,6 млрд грн, тоді як у поточному році ця сума складала 58 млрд гривень.

Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів Україні скоротив перелік професій, які дають право на вихід на пенсію у 50 років за наявності 20 (для жінок) і 25 років (для чоловіків) стажу. Рішення торкнеться частини українців, які тепер будуть змушені виходити на пенсію пізніше.

Новини по темі

Законопроєкт про введення податку на земельний пай у розмірі 6 тис грн зареєстровано в Раді.

Нардепи від "Слуги народу" і групи "Довіра" пропонують ввести податок 6 тис. гривень за пай для пересічних власників землі - відповідний законопроєкт вже отримав "зелене світло" від податкового комітету ВР. Цю ініціативу підтримує і великий агробі...

5 21

Житло може подорожчати: експерт назвав причину

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт "Про рієлтерську діяльність". У такий спосіб хочуть детінізувати галузь. Пропонують заборонити купувати чи орендувати нерухомість без рієлторів."По суті в законопроекті не йдеться про рієлторів. Пропоную...

1

В Украине подорожали автогаз и бензин: обзор цен по областям.

В Украине подорожали автогаз и бензин: обзор цен по областям

1

Інвестори «зеленої» енергетики погодилися призупинити будівництво нових СЕС.

Інвестори відновлюваних джерел електроенергії, підписуючи меморандум з урядом, погодилися, що в Україні припинять нове будівництво сонячних електростанцій (СЕС), які працюють за "зеленим" тарифом.

4

Госпсуд Києва 7 липня розгляне скаргу «Філіп Морріс Україна» на штраф АМКУ.

Господарський суд Києва на 7 липня призначив слухання за позовом ПрАТ "Філіп Морріс Україна" і ТОВ "Філіп Морріс Сейлз енд Дистрибьюшн" до Антимонопольного комітету України (АМКУ) про скасування великих штрафів, накладених на компанію разом з інши...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie