Данилюк у США зустрінеться з керівництвом Міжнародного валютного фонду і Світового банку

Гордон
Данилюк у США зустрінеться з керівництвом Міжнародного валютного фонду і Світового банку

Міністр фінансів України Олександр Данилюк вирушив у Вашингтон для зустрічі з керівництвом Міжнародного валютного фонду (МВФ) і Світового банку, а також із колегами зі США, Німеччини, Франції та Канади. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну України на своїй сторінці у Facebook.

"16 квітня міністр фінансів України Олександр Данилюк та заступник міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Буца у складі української делегації розпочали роботу на щорічних весняних зустрічах Міжнародного валютного фонду та Світового банку у Вашингтоні, що триватимуть до 22 квітня", – ідеться в повідомленні.Це одна з головних подій фінансового світу, що проходить двічі на рік. Учасниками зустрічей є міністри фінансів, глави центральних банків, провідні вчені-економісти, представники бізнесу з усього світу. Під час зустрічей обговорюють виклики, із якими стикається світова економіка й окремі країни.

"Головними темами цьогорічних весняних зустрічей МВФ та Світового банку стануть інвестиції у соціальну сферу, розвиток заради миру, роль технологій та майбутнє приватного сектору в розвитку світової економіки", – зазначили у Мінфіні.

Заплановано зустріч Данилюка з американським колегою Стівеном Мнучином. Із міністром фінансів Німеччини Олафом Шольцом український міністр обговорить проекти технічної допомоги Україні від уряду Німеччини і підтримку в установі четвертої програми макрофінансової допомоги Європейського союзу.

Данилюк також зустрінеться з віце-президентом Європейської комісії з питань євро і соціального діалогу, фінансової стабільності, фінансових послуг та Союзу ринків капіталу Валдісом Домбровскісом.

"У рамках роботи на весняних зустрічах МВФ та СБ Олександр Данилюк зустрінеться з першим заступником директора-розпорядника МВФ Девідом Ліптоном та директором європейського департаменту МВФ Полом Томсеном. Сторони обговорять подальшу співпрацю України та Фонду, а також успішне виконання програми", – ідеться в повідомленні.

Міністр фінансів України зустрінеться з керівництвом Міжнародної фінансової корпорації (МФК) і візьме участь у церемонії підписання угоди між МФК та Європейською комісією щодо управління Фондом енергоефективності України, зазначили у прес-службі українського міністерства.