Алексей Нестеренко: Не знаю, як назвати. Мабуть «про митців та політику» , але це не точно.

Команда Зеленського оголошувала, що збирається перемогти росію в інформаційній війні.

Під інформаційною війною вони розуміли виключно свій власний наступ, коли вони, всі такі в білому, красіво з відкритими забралами скачуть квітковим полем з "добром напєрєвєс", як чарівник Гендальф, а ворог смішно і перелякано тікає, залишаючи позиції.

Ну або як у кінофільмі "Чапаєв". Подивіться, може хто не бачив.

Зрештою, так вийшло під час президентських виборів. Розігрівши і без того розігріту публіку, і з її допомогою розгромивши строкаті ряди зарозумілого та сліпо впертого у своїй безальтернативності супротивника, захопили його володіння. Якісно відзняті крупні плани, пафосна музика, палкі промови та обіцянки, загальне піднесення, очікування чогось нового і захоплюючого, бла-бла-бла.

Глядачеві кіно дуже сподобалося.

Але на виході з теплого кінотеатру на усміхнених артистів з квітами і щасливих глядачів чекала сувора бритоголова дійсність з арматурою та ціпками.

Поки що артисти забігли назад, зачинилися, і конвульсивно, абияк всередині намагаються знімати нове кіно. Намагаються, сперечаючись і штовхаючись між собою. Знімають навипередки якісь розрізнені сюжетики, не бачачи і не розуміючи того, шо робиться ззовні, заспокоюючи себе сподіванням, що погані хлопці не такі вже й погані, та і мабуть вони вже пішли кудись, а грюкіт ззовні у двері то... вітер... або дощ...

Мабуть далі буде продовження, сняте вже тими, хто ззовні. На мобільники.

Новини по темі

Кабмін схвалив стратегію підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні.

Кабінет міністрів України схвалив стратегію підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні.

2

Представники Мартиненка звернулись до генпрокурора через дії суддів ВАКС.

«Дії судді Федорак спрямовані на руйнування принципів справедливого судочинства в нашій державі», — говориться у зверненні

2

Щоб проголосувати вдома, особи, які перебувають на самоізоляції, чи хворі на COVID-19 мають принести у виборчком довідку від лікаря.

Хворі на COVID-19 і ті, хто був у контакті з ними, зможуть проголосувати на місцевих виборах. Для цього їм необхідно до 20:00 23 жовтня принести довідку від лікаря до виборчої комісії.

1

Щоб проголосувати вдома, особи, які перебувають на самоізоляції, чи хворі на COVID-19 мають принести у виборчком довідку від лікаря.

Хворі на COVID-19 і ті, хто був у контакті з ними, зможуть проголосувати на місцевих виборах. Для цього їм необхідно до 20:00 23 жовтня принести довідку від лікаря до виборчої комісії.

1

Десятки білоруських IT-компаній уже переїхали в Україну в межах проєкту IT Relocate.

Десятки білоруських IT-компаній уже переїхали в Україну завдяки проєкту "IT Relocate Білорусь", яка реалізується командою Міністерства цифрової трансформації за підтримки президента Володимира Зеленського.

2

Шабунін: Справа Верланова — це схоже на бажання Зеленського сподобатися виборцям.

Верланов стверджує, що за його справою стоять політичні та особисті мотиви деяких осіб

1

Шкарлет хоче змінити формулу фінансування вишів

Міносвіти України рішуче налаштоване навести порядок в питаннях фінансування закладів вищої освіти.

1

Зеленський прибув з робочою поїздкою на Волинь.

Президент України Володимир Зеленський розпочав робочу поїздку до Волинської області, повідомляє пресслужба глави держави.

4

У «Слузі народу» заявили, що не хочуть скасовувати 2 тур місцевих виборів.

"Слуга народу" не ініціюватиме у Верховній Раді скасування 2 туру місцевих виборів через поширення коронавірусу. Про це йдеться у заяві партії. У "СН" заявили, що проєкт постанови про скасування 2 туру народною депутатку від їхньої політсили Тетян...

2

Володимир Зеленський прибув з робочої поїздкою на Волинь.

Президент України Володимир Зеленський прибув з робочою поїздкою до Волинської області. Про це інформує пресслужба Глави держави.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie