Дарують літню проходу: лайфхаки, які допоможуть швидко охолодити вино і пиво у спеку.

Нещодавно група дослідників оприлюднила корисні поради, за допомогою яких можна швидко й ефективно охолодити пляшку пива або вина.

Вчені протестували вісім популярних методів охолодження і виявили, що охолодити свій улюблений напій всього за 30 хвилин можна за допомогою води, льоду і солі, передає The Sun. Така комбінація знижує температуру пляшки пива до 1,6 °C всього за пів години, що швидше, ніж інші методи охолодження.

Так, сіль охолоджує напій на 3 градуси. Морська вода має нижчу температуру замерзання, ніж звичайна вода, тому додавання солі означатиме, що температура крижаного розчину може фактично бути нижче нуля.

Найменш ефективним способом виявилося занурення пляшки в відро з холодною водою без льоду – це призвело до "незначного падіння температури на 2,5 градуси".

алкоголь
алкоголь

алкогольвідкриті джерела

Тест включав вісім різних способів охолодження, в яких використовувалися холодильник, морозильна камера, лід, холодна вода і навіть вологі паперові серветки. Вісім методів були ранжовані в залежності від того, наскільки вони охолодили пиво.

1 спосіб: 1 кг льоду у відрі наповнюється достатньою кількістю води, з додаванням 100 г солі. Дослідник зазначив, що це кращий спосіб швидко отримати крижане пиво. Всього за пів години температура пива впала до 1,6 °C, а після години впала нижче 0 °C.

2 спосіб: у відро з льодом і холодною водою цього разу не додавали сіль. Температура пива знизилася на 16 градусів.

3 спосіб: пляшку поклали в морозилку. Через 30 хвилин температура пива досягла 8 °C.

4 спосіб: пляшку огорнули вологою серветкою, перш ніж покласти в морозилку.

"Ми виявили, що це не спрацювало так само вдало, як якби ми просто поклали пляшку в морозильну камеру. До того ж, мокрі серветки забруднили пляшку", – кажуть дослідники.

алкоголь
алкоголь

алкогольвідкриті джерела

5 спосіб: пляшку залишили на дні холодильника, за пів години її температура знизилася всього на 3 градуси.

6 спосіб: пляшку накрили вологою фланелевою тканиною в неглибокій мисці з холодною водою і поставили в прохолодне місце, щоб вода випарувалася і остудила пляшку. Цей метод знизив температуру на 3,3 °C за 30 хвилин.

7 спосіб: пляшку тримали під холодною водою з крана протягом трьох хвилин. Це не показало особливих результатів, крім того, було витрачено багато води.

8 спосіб: найменш ефективний – занурення пляшки в відро з холодною водою без льоду, що призвело до "незначного падіння температури на 2,5 °C". Саме пиво залишилося теплим.

Як повідомляв 5.UA, рецепти прости і корисних літніх десертів.

Новини по темі

Перевал Дятлова: через більш ніж 60 років назвали остаточну причину загибелі туристів.

Травми, отримані цими туристами, пояснюються тиском на тіла кількох тонн снігу

1

«Валєра, куди їхать?» : Ляшко, катаючи Тимошенко Чернігівщиною, провів трансляцію догори дригом.

Відеозвернення політиків пройшло трішки не за планом

5 4

Що подивитися на вихідних: найкращі випуски «Таємниць війни» від Яни Холодної.

Кожен випуск – це окрема історія та окремий гість. Унікальні карти, інформація та аналітика

1

В Італії жінку оштрафували за те, що вона «розігнала авто до 703 км/год» .

Поліцію не збентежило те, що машина "їхала зі швидкістю літака"

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie