Народний депутат погрожував Муженко та Полторакові, Нацполіція проводить розслідування

Гордон 1
Народний депутат погрожував Муженко та Полторакові, Нацполіція проводить розслідування

Головне управління Національної поліції у Києві розслідує справу про телефонні погрози, які надійшли начальнику Генерального штабу Збройних сил України Віктору Муженку і главі Міністерства оборони Степану Полтораку від неназваного депутата Верховної Ради. Про це йдеться у рішенні Шевченківського районного суду Києва від 29 березня, яке опубліковано у Єдиному реєстрі судових рішень.

Під час досудового розслідування встановлено, що 5 грудня 2017-го року на службовий телефон Муженка зателефонував чоловік, який назвався депутатом Верховної Ради.

"Під час телефонної розмови ця особа, використовуючи нецензурну лексику, погрожувала фізичною розправою начальнику Генерального штабу ЗСУ та міністру оборони", — ідеться у судовому документі.

У грудні 2017-го року поліція відкрила провадження за ч. 1 ст. 346 (погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча) Кримінального кодексу України.

Суд задовольнив клопотання поліції і надав слідчому доступ до інформації про номери мобільних операторів, із яких здійснювали дзвінки.

Поліція відмовила у наданні інформації про особу, яка телефонувала, на запит агентства "Українські новини", посилаючись на таємницю слідства.