У МОН повідомили, коли завершиться навчальний рік для студентів.

Для студентів закладів вищої освіти навчальний рік завершиться вчасно – 1 липня, а заліково-екзаменаційні сесії університети зможуть провести дистанційно.

Про це повідомила т.в.о. міністра освіти Любомира Мандзій на Facebook-сторінці МОН під час онлайн-трансляції (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

У МОН повідомили, коли завершиться навчальний рік для студентів
У МОН повідомили, коли завершиться навчальний рік для студентів
Корупція Інфо

"Виші добре організовують дистанційну форму навчання. Проте точно стверджуємо, що дистанційно не буде проведено єдиний державний кваліфікаційний іспит і атестації осіб, які здобувають ступінь доктора філософії, наук чи мистецтв", – пояснила Мандзій.

У випадку, якщо є аудиторні роботи, які студенти не можуть виконати дистанційно, то їх обов'язково перенесуть на навчальний рік 2020-2021.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні скасують ДПА, а ЗНО – відтермінують. Навчальний рік для школярів, крім випускників, завершиться 1 липня.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Новини по темі

Всеукраїнська школа онлайн: розклад уроків і де дивитися.

Вчитися можуть школярі середніх і старших класів

15 4

В Україні запустили «школу онлайн» : дружина Зеленського записала звернення.

Уроки стартують уже 6 квітня

2 2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie