Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

У США вакцинація від COVID-19 бустерною дозою стане обов'язковою для всіх дорослих.

Центр контролю та профілактики захворювань Сполучених Штатів Америки (CDC) рекомендує зробити бустерну вакцину від COVID-19 обов'язковою для всього дорослого населення . Таке рішення пов'язане з виявленням нового штаму коронавірусу Омікрон , який може бути заразнішим, ніж попередні варіанти інфекції.

За словами керівника Центру, доктора Рошель Валескі, сильний імунітет після бустерної дози щеплення з більшою ймовірністю запобігає тяжкому перебігу коронавірусу. Про це йдеться у заяві лікаря на сайті CDC.

Експерти рекомендують усім громадянам США від 18 років отримати ревакцинацію через 6 місяців після їхньої початкової вакцинації Pfizer або Moderna , або через 2 місяці після їхньої початкової вакцинації Johnson&Johnson.

"Недавня поява варіанта Omicron (B.1.1.529) ще раз наголошує на важливості вакцинації, бустерів і профілактичних заходів , необхідних для захисту від COVID-19. Ранні дані з Південної Африки передбачають підвищену трансмісивність варіанту Омікрон, і вчені в Сполучених Штатах і в усьому світі терміново вивчають ефективність вакцини, пов'язаної з цим варіантом.Я наполегливо рекомендую 47 мільйонам дорослих, які ще не вакциновані, якнайшвидше пройти вакцинацію, а також вакцинувати дітей і підлітків у своїх сім'ях , тому що сильний імунітет, швидше за все, запобігатиме серйозним захворюванням", - pакликала директорка CDC.

Як повідомляв OBOZREVATEL, після виявлення вченими нового штаму COVID-19, якому надали назву Омікрон, виробники вакцин заявили про початок випробувань нових щеплень. Фахівці відзначають, що мутований варіант коронавірусу може виявитися стійким до розроблених раніше вакцин.

Нагадаємо, британські вчені заявили, що виявлений нещодавно варіант коронавірусу, що розповсюджується в Південній Африці, вважається найбільш небезпечним із виявлених, оскільки існуючі вакцини можуть бути менш ефективними проти нього.

У зв'язку з цим десятки країн по всьому світу вже призупинили повідомлення з Південно-Африканською Республікою через новий штам коронавірусу Омікрон. Рейси обмежили за основними напрямками, включаючи Євросоюз, США, Японію, Австралію та Канаду.

У свою чергу громадяни України, які повернулися з країн, де раніше були виявлені випадки зараження новим варіантом коронавірусу Омікроном, мають пройти самоізоляцію.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Новини по темі
Німецька Баварія підтримує Путіна - На цю хвилину

Німецька Баварія підтримує Путіна - На цю хвилину

~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram – #24Канал

Брифінг 24.01.2022 Кіра Рудик

Брифінг 24.01.2022 Кіра Рудик

Брифінг народного депутата України Кіри Рудик Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: #ТелеканалРада #Брифінг #Рудик

Скандал через закон 5572 про авторські права та роялті - На цю хвилину.

Скандал через закон 5572 про авторські права та роялті - На цю хвилину.

~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram – #24Канал

Брифінг 24.01.2022 Руслан Стефанчук

Брифінг 24.01.2022 Руслан Стефанчук

Брифінг Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: #ТелеканалРада #Брифінг #Стефанчук

Брифінг 24.01.2022 Данило Гетманцев

Брифінг 24.01.2022 Данило Гетманцев

Брифінг народного депутата України Данила Гетманцева Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: #ТелеканалРада #Брифінг #Гетманцев

Обстріл Маріуполя. 7 років потому - Новини Приазов’я

Обстріл Маріуполя. 7 років потому - Новини Приазов’я

Що відомо про обстріл Маріуполя в січні 2015 року? Якими пам'ятають події того дня мешканці міста? Наскільки змінився Маріуполь за роки війни на Донбасі? 24 січня 2015 року російські військові разом із підконтрольними Росії бойовиками здійснили се...