В Україні збільшать мінімальну зарплату: що закладено в держбюджет 2020.

7 3

В Україні у проєкті державного бюджету на 2020 рік уряд встановив розмір мінімальної зарплати на рівні 4723 гривні. Раніше мінімалка становила 4173 грн. Таким чином її планують підвищити на 550 грн.

Про це йдеться у пояснювальній записці до законопроєкту, який був опублікований на сайті Ради у понеділок, 16 вересня. Зазначимо, що документ був повністю закінчений Кабінетом міністрів і переданий до парламенту в неділю, 15 вересня.

"Стаття 8. Встановити у 2020 році мінімальну заробітну плату: у місячному розмірі: з 1 січня – 4723 гривні; у погодинному розмірі: з 1 січня – 28,31 гривні.

Відзначається, що соцдопомога становитиме 25% від прожиткового мінімуму для основних груп населення – 506 грн. А для осіб з інвалідністю він складе 100% від прожиткового мінімуму – 2027 грн.

В Україні збільшать мінімальну зарплату: що закладено до держбюджету 2020

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • У неділю, 15 вересня, до Верховної Ради внесли проєкт Державного бюджету на 2020 рік, який буде остаточно доопрацьований до 2 листопада.

  • Український уряд надалі не плануватиме бюджет на кожен рік. Про це заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук. Так, затвердження бюджету передуватиме ухвалення повноцінної 3-річної декларації.

  • Раніше Гончарук розповів, що проєкт бюджету на 2020 рік базуватиметься на макропрогнозі, затвердженому ще попереднім урядом.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Новини по темі

Росія почала шантажувати Білорусь: що сталося

3 2

Вирішується доля кредиту в 600 млн доларів

Володимир Зеленський підтримав нову редакцію закону про публічні закупівлі.

2

Нова редакція містить ряд нововведень. Це — підвищення ефективності закупівель, введення персональної відповідальності за порушення законодавства у сфері закупівель, удосконалення механізму оскарження, гармонізація з міжнародними стандартами.

Внутрішні авіаперельоти можуть здешевшати на понад 16% вже 2020 року – Криклій (Відео).

1

Зменшення вартості може відбутися за рахунок скасування податку на додану вартість