"Ювентус" продає по одній футболці Роналду за хвилину

Сегодня 3

"Ювентус" після оголошення про перехід в клуб нападаючого Кріштіану Роналду почав продавати футболки з 7-м номером, під яким за туринців буде виступати 33-річний португалець. Як повідомляє Tutto Juve, попит на екіпіровку "Старої синьйори" з прізвищем новачка великий – в хвилину в середньому продається одна футболка.

Відзначається, що після збою в роботі інтернет-магазину "Ювентуса" у офіційних магазинів клубу стали виникати черги. Середня вартість футболки становить 100 євро. У клубі розраховують продати не менше мільйона футболок.

Роналду перейшов в "Ювентус" з "Реала" 10 липня. Турінци заплатили за португальця 112 мільйонів євро (рекордна сума для гравця старше 30 років). Зарплата форварда в новому клубі становитиме 30 мільйонів євро в рік.

Цікаво, що працівники компанії FIAT, яка є спонсором "Ювентуса", висловили невдоволення покупкою Кріштіану Роналду. Вони мають намір влаштувати страйк.

FIAT входить до холдингу Exor, який є власником "Ювентуса". Частина вартості за Роналду оплатять за рахунок резервів заводу.