Закон про зміни до держбюджету-2019 набув чинності

Закон про внесення змін до закон "Про державний бюджет на 2019 рік" набув чинності у суботу, 9 листопада. 8 листопада закон опублікували у виданні "Голос України".

Нагадаємо, як повідомила Українська правда, 7 листопада президент Володимир Зеленський підписав законопроєкт №2283 зі змінами до державного бюджету на 2019 рік, який передбачає додатковий 1 мільярд гривень на фінансування державних шахт і продовження метро до київського масиву "Виноградар".

Для здійснення усіх необхідних платежів з виконання державою гарантійних зобов’язань виділяється 1 677,7 млн грн.

Закон збільшує видатки на національну безпеку і оборону – 1 361,9 млн грн. Ці кошти будуть спрямовані на збільшення рівня грошового забезпечення військовослужбовців Держприкордонслужби, Служби безпеки, Нацгвардії, Головного управління розвідки Міноборони, Управління державної охорони до рівня виплат у Збройних Силах.

Новини по темі

Вистачить тільки до березня: у Криму забили на сполох через проблеми з водою.

Влада Російської Федерації розповіла про ситуацію на окупованому півострові

2 1

Оцінка нерухомості: Рада зробила крок до ліквідації корупційних схем.

Народні депутати мають намір ввести спрощену модель оцінки об'єктів нерухомості

2

Понад 3 тисячі пайовиків вимагають від Верховної Ради скасувати мораторій на продаж землі.

Ініціатором акції "Вимагаємо земельної реформи!" виступила Громадська коаліція за скасування мораторію на землю і Асоціація вільних землевласників.

2

Заборона іноземцям купувати землю зменшить конкуренцію на ринку – СБ.

Перехідний період при відкритті ринку землі є поширеною європейською практикою.

1

«Газпрому» не вдасться шантажувати Україну або Євросоюз.

У НАК "Нафтогаз" заявляють, що якщо "Газпром" не підпише контракт про новий транзит газу, Україна і європейські партнери готові до цього і накопичили достатньо запасів газу в сховищах.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie