Порноакторку Стормі Деніелс, яка розповіла про інтимний зв'язок із Трампом, заарештували в Огайо за надто відвертий стриптиз

Гордон
Порноакторку Стормі Деніелс, яка розповіла про інтимний зв'язок із Трампом, заарештували в Огайо за надто відвертий стриптиз

У ніч на 12 липня поліція Коламбуса (штат Огайо, США) заарештувала учасницю стриптиз-шоу Стефані Кліффорд, також відому як Стормі Деніелс. Акторці фільмів для дорослих, яка оголосила про свій інтимний зв'язок із нинішнім президентом США Дональдом Трампом, висунули обвинувачення в порушенні закону штату про захист спільноти, повідомив місцевий телеканал WBNS.

Закон забороняє торкатися оголеної або напівоголеної танцівниці. У рапорті, який передали до місцевого суду, ішлося, що Деніелс під час шоу торкалася сідниць і грудей жінки-поліцейської, а потім поклала її голову собі на груди.

Уранці 12 липня актриса вийшла на волю, заплативши заставу в розмірі $6 тис.

Адвокат Деніелс Майкл Авенатті у Twitter назвав арешт своєї клієнтки "політично мотивованим"."Її заарештували за те, що один із клієнтів доторкнувся до неї на сцені, без сексуального підґрунтя. Ви що, знущаєтесь?! Влада задіяла правоохоронців для такої операції? Повинні бути інші пріоритети", – написав Авенатті.Увечері 12 липня він повідомив, що прокуратура відмовилася виступити проти Деніелс, усі обвинувачення з акторки знято.

У березні 2018 року акторка розповідала, що у 2011 році їй погрожували, змушуючи мовчати про зв'язки з Трампом. За словами акторки, вона перебувала у стосунках із ним у 2006 році (тоді він уже був одружений із Меланією), але представники американського президента цю інформацію заперечують.

Юрист Трампа Майкл Коен заявив, що у 2016 році заплатив Кліффорд, але не уточнив мети грошової компенсації. У Білому домі повідомили, що акторка програла суд, намагаючись домогтися скасування угоди про мовчання. Після цього Кліффорд запевнила, що готова повернути президенту США $130 тис. за право розповідати про їхній роман.

Трамп заявив 5 квітня, що не знав про виплати порноакторці.