Абсолютна більшість українців вважають неуспішною боротьбу з корупцією - опитування.

Також більшість українців не бачить просування у розслідуванні резонансних кримінальних справ.

83% громадян вважають неуспішною боротьбу з корупцією в Україні / Фото УНІАН

83% громадян вважають неуспішною боротьбу з корупцією в Україні / Фото УНІАН

Понад 80% громадян вважають неуспішною боротьбу з корупцією на вищих щаблях влади в Україні.

Про це свідчать передані УНІАН результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 21 по 25 лютого.

"Боротьба з корупцією на вищих щаблях влади неуспішна: так думають 83% учасників дослідження (у грудні було 76%), бачать успіх 12% (у грудні було 17%)", - додали у КМІС.

Також, за даними соціологів, більшість українців не бачить просування у розслідуванні резонансних кримінальних справ: так вважають 80% опитуваних у лютому (у грудні їх було 71%), відзначають успіх тільки 11% (у грудні - 17%).

Читайте такожУкраїна має викорінити корупцію задля збільшення іноземних інвестицій - єврокомісар

КМІС з 21 по 25 лютого провів опитування методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України - АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. В ході опитування проведено 1,5 тис. інтерв'ю, похибка вибірки з імовірністю 0,95 не перевищує 3%.

Дані цього дослідження порівнюються с результатами опитувань КМІС, які були проведені з 15 по 18 грудня, з 22 по 25 листопада, з 4 по 7 листопада, з 9 по 11 жовтня та з 6 по 19 вересня 2019 року.

Як повідомляв УНІАН, серед першочергових змін, які українці очікують від президента - припинення військових дій на сході України, посилення боротьби з корупцією, відродження промисловості, підвищення соціальних стандартів і підвищення якості медицини.

Новини по темі

Офіс президента: в Україні спробують запустити виробництво апаратів ШВЛ.

Ведеться робота з імпортерами та виробниками цих апаратів

1

НАБУ завершило розслідування справи Гримчака

Матеріали кримінального провадження відкриті для ознайомлення підозрюваними перед скеруванням справи до суду.

1

«Слуга народу» , який переміг коронавірус, розповів про своє лікування.

Горбенко вилікувався за два тижні

1 1

Лукашенко заявив, що Україна навряд чи повернеться в СНД.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не вірить в те, що Україна повернеться до участі в Співдружності незалежних держав (СНД).

1

Кабмін скорегував плани на 2020 рік з урахуванням коронавірусу.

Кабмін приділив особливу увагу соціальній підтримці громадян в умовах карантину.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie