Абсолютна більшість українців вважають неуспішною боротьбу з корупцією - опитування.

Також більшість українців не бачить просування у розслідуванні резонансних кримінальних справ.

83% громадян вважають неуспішною боротьбу з корупцією в Україні / Фото УНІАН

83% громадян вважають неуспішною боротьбу з корупцією в Україні / Фото УНІАН

Понад 80% громадян вважають неуспішною боротьбу з корупцією на вищих щаблях влади в Україні.

Про це свідчать передані УНІАН результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 21 по 25 лютого.

"Боротьба з корупцією на вищих щаблях влади неуспішна: так думають 83% учасників дослідження (у грудні було 76%), бачать успіх 12% (у грудні було 17%)", - додали у КМІС.

Також, за даними соціологів, більшість українців не бачить просування у розслідуванні резонансних кримінальних справ: так вважають 80% опитуваних у лютому (у грудні їх було 71%), відзначають успіх тільки 11% (у грудні - 17%).

Читайте такожУкраїна має викорінити корупцію задля збільшення іноземних інвестицій - єврокомісар

КМІС з 21 по 25 лютого провів опитування методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України - АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. В ході опитування проведено 1,5 тис. інтерв'ю, похибка вибірки з імовірністю 0,95 не перевищує 3%.

Дані цього дослідження порівнюються с результатами опитувань КМІС, які були проведені з 15 по 18 грудня, з 22 по 25 листопада, з 4 по 7 листопада, з 9 по 11 жовтня та з 6 по 19 вересня 2019 року.

Як повідомляв УНІАН, серед першочергових змін, які українці очікують від президента - припинення військових дій на сході України, посилення боротьби з корупцією, відродження промисловості, підвищення соціальних стандартів і підвищення якості медицини.

Новини по темі

«Примус людей йти у партії». В Голосі прокоментували зміни до Виборчого кодексу

Народний депутат від Голосу Роман Лозинський заявив, що змінами у Виборчий кодекс Верховна Рада залишила закриті списки.

3

«Примус людей йти у партії». В Голосі прокоментували зміни до Виборчого кодексу

Народний депутат від Голосу Роман Лозинський заявив, що змінами у Виборчий кодекс Верховна Рада залишила закриті списки.

Корниенко: изменения в Избирательный кодекс позволят провести выборы в 300 ОТО на мажоритарной основе.

Примерно в 300 объединенных территориальных общинах (ОТО) выборы будут проходить на мажоритарной основе

У Самборі за порушення карантину покарали чиновників міськради.

Як повідомили 16 липня Гал-інфо у відділі комунікації поліції Львівської області, у Самборі поліцейські склали адмінпротоколи на чиновників міськради за порушення карантину.

1

Нардепа Бужанського внесли до бази «Миротворця» як «українофоба» .

Народний депутат від "Слуги народу" Максим Бужанський, який є автором законопроєкту про відтермінування переведення російськомовних шкіл на українську мову викладання, потрапив до бази "Миротворця".Депутата називають "українофобом" і "провокатором...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie