Франція встановила екологічний та кліматичний надзвичайний стан.

Франція прийняла закон про енергетику і кліматі, який встановлює екологічне і кліматичне надзвичайний стан і передбачає досягнення Францією вуглецевої нейтральності до 2050 року.

Про це повідомляє L’express.

Закон передбачає зменшення споживання викопного палива на 40% до 2030 року і закриття останніх вугільних електростанцій до 2022 року. Також зменшення сектора атомної енергетики на 50% до 2035 року і активне розширення біогазової енергетики.

Також закон обмежує споживання енергії житловими приміщеннями. Воно не повинно перевищувати граничне значення 330 кіловат-годин первинної енергії на квадратний метр в рік.

Новини по темі

Чорногоря офіційно підтвердила кінець епідемії Covid-19.

У Чорногорії із приблизно 600 тисячами жителів було зафіксовано 324 інфікованих коронавірусом, 9 людей померли

1

Літня спека навряд чи зупинить поширення COVID-19 — дослідження.

Директор Національного інституту здоров’я США Френсіс Коллінз заявив, що тепліша погода навряд чи зупинить поширення коронавірусу.

1

Залишився один хворий: Нова Зеландія майже перемогла COVID-19.

Уже 11 днів не фіксувалося нових випадків захворювання

3 1

Американські військові посилюють захист у Пентагоні.

Військові посилили рівень захисту військ в Пентагоні і навколо Вашингтона.

1

Російський Газпром оскаржив зниження ціни на газ для Польщі.

Російський держконцерн ВАТ Газпром оскаржив рішення арбітражного трибуналу Торгової палати Стокгольма про зниження ціни на газ для Польщі.Оскарження відбулось у Стокгольмському апеляційному суді. Про це повідомила польська нафтогазова держкомпанія...

4

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie