У Кремлі не відкидають можливості проведення нових обмінів утримуваними особами між Україною та РФ

Гордон

У Кремлі не відкидають можливості проведення нових обмінів утримуваними особами між Україною та РФ

За словами спікера президента РФ Дмитра Пєскова, можливий новий обмін утримуваними особами між Україною та Росією вимагає "початку нового процесу, обміну думками, дуже копіткої і точно розтягнутої в часі роботи".

Новини по темі

В Офісі президента повідомили, що готують турне Зеленського у країни Латинської Америки у 2020 році

Гордон

У Латинській Америці є країни, які "потребували б більшої уваги" з погляду зовнішньої політики України, заявив заступник глави Офісу президента України Ігор Жовква. Він зазначив, що у Бразилії висловили готовність до візиту президента України Володимира Зеленського.

Міністерка соцполітики України запевнила, що зменшення витрат на субсидії не призведе до скорочення кількості їх одержувачів

Гордон

Скорочення суми коштів, передбачених на субсидії у проєкті держбюджету на 2020 рік, зумовлене зростанням доходів українців, заявила міністерка соцполітики України Юлія Соколовська.

Глава Пентагону Еспер повідомив, що зателефонував главі Міноборони України Загороднюку

Гордон

Міністр оборони США Марк Еспер заявив, що підтримує бачення реформ свого українського колеги Андрія Загороднюка.

Зеленський 22 жовтня відвідає Японію – Офіс президента

Гордон

Візит президента України Володимира Зеленського в Японію важливий для України з економічного погляду, заявив заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква.

 «Слідство.Інфо» і телеканал «Громадське» презентували фільм «Я – бот» . Відео

Гордон

Проєкт "Слідство.Інфо" і телеканал "Громадське" презентували фільм-розслідування про "ботоферми", які використовували під час передвиборчої кампанії на останніх парламентських виборах у країні. Фільм розмістили на YouTube-каналі Slidstvo Info. Проєкт розповідає про те, що "ботоферми" мають розгал...