Oracle допоможе знайти ліки від коронавірусу

Виробник корпоративного софту Oracle поділиться з урядом США своїм досвідом для проведення клінічних випробувань ефективності двох препаратів від малярії для лікування коронавірусу COVID-19. Зараз компанія веде переговори з Білим домом про надання “платформи” для тестування, передає газета The New York Times.

Детальну інформацію про проект офіційні особи поки не оприлюднили. Передбачається, що американське міністерство охорони здоров’я, Управління з контролю за продуктами і ліками США, а також центри Medicare і Medicaid використовуватимуть технології Oracle для аналізу ефективності препаратів при призначенні пацієнтам з COVID-19.

Зокрема, програмне забезпечення Oracle буде використовуватися для відстеження процесів лікування, зберігання інформації про їх ефективність і збору будь-яких додаткових даних, які можуть бути корисні для дослідників.

Нещодавно президент США Дональд Трамп (Donald Trump) заявив, що ліки від малярії – гидроксихлорохін – можна використовувати для лікування від коронавірусу нового типу. За словами американського лідера, препарат, який застосовується для лікування малярії та артритів, показав “дуже обнадійливі результати” в лікуванні коронавірусу COVID-19

Новини по темі

На сервіс Zoom подали до суду за розголошення особистих даних.

Користувачі звинувачують сервіс у передачі даних Facebook та іншим компаніям.

1

Сервіс для контролю за співробітниками під час віддаленої роботи став хітом інтернету.

Основне завдання програми — фотографувати співробітників офісу через камеру ноутбука протягом всього робочого дня

1

Вирішили не відкладати. Наступник смартфона iPhone SE може з’явитися наступного тижня

У мережі з’явилися відомості, що анонс очікуваного багатьма недорогого смартфона iPhone SE 2, він же iPhone 9, може відбутися найближчим часом.

1

Поспати не вийде. Сервіс для контролю співробітників, під час віддаленої роботи, став хітом інтернету

Аудиторія програми Sneek, яка стежить за співробітниками під час віддаленої роботи, за період карантину зросла в 10 разів

1

В очікуванні чуда. У США створили речовину, яка може блокувати коронавірус

Хіміки з Массачусетського технологічного інституту розробили пептид — фрагмент білка, який може запобігти проникненню вірусу в клітини.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie