Литва включила Україну в список країн, громадянам яких потрібно провести 14 днів в ізоляції.

Литва доповнила список країн, при в'їзді з яких потрібна ізоляція: серед них Україна - Литва включила Україну в список країн, громадянам яких потрібно провести 14 днів в ізоляції

Литва доповнила список країн, при в'їзді з яких потрібна ізоляція: серед них Україна

Загалом до списку включили 63 країни, в яких за останні 14 днів коронавірус виявили більше ніж у 25 осіб на 100 тисяч жителів

У Литві оновили список країн, приїжджим з яких потрібно провести 14 днів в ізоляції через коронавірус. У цьому списку — Україна.

Про це повідомляє Delfi.

Загалом до списку включили 63 країни, в яких за останні 14 днів коронавірус виявили більше ніж у 25 осіб на 100 тисяч жителів.

Люди, які повернулися з таких країн, протягом 24 годин повинні передати свої дані фахівцям Національного центру громадської охорони здоров’я. Всі вони повинні провести в ізоляції 14 днів, навіть якщо їхали через ці країни транзитом.

Такий порядок поширюється і на громадян Литви, які приїхали з цих країн, та на іноземців, у яких є дозвіл на в'їзд до Литви.

За останніми даними в Литві зареєстровано 1874 випадки зараження коронавірусом. 79 пацієнтів померли.

Новини по темі

У Білорусі напередодні виборів затримали очільницю штабу головної опонентки Лукашенка.

Керівницю штабу доставили до мінського Центру ізоляції правопорушників.

1

В Индии родился козленок с глазами во рту: местные жители хотят поклоняться ему как божеству.

В городе Мухаффарпур на северо-востоке Индии родился козленок-мутант с глазами в ротовой полости, которому местные жители хотят поклоняться как божеству.

1

Протести в Бейруті: активісти намагалися прорватися до парламенту.

Демонстранти намагалися прорватися в будівлю через огорожу і поліцейський кордон

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie