Справа Шеремета: адвокати Антоненка заперечують, що підозрюваний відмовлявся від слідчого експерименту та поліграфу.

Адвокати підозрюваного у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка заперечують, що їх підзахисний відмовився від слідчого експерименту і допиту на поліграфі.

Заява адвокатів з'явилася в групі Free Riff у Facebook.

Захисники заявили, що Антоненко не відмовлявся від проведення слідчого експерименту 2 лютого, а наполягав на його проведенні в присутності вільно обраного захисника, як того вимагає закон, у чому йому було відмовлено. Після цього пропозицій щодо слідчого експерименту в установленому порядку не надходило.

За словами адвокатів, Антоненко ніколи не відмовлявся від проходження тесту на детекторі брехні, але «з урахуванням якості подібних досліджень в Україні, а також виявлених стороною захисту очевидних ознак фальсифікації так званої «психологічної експертизи» наполягав і наполягає на проходженні поліграф-тестування виключно спеціалістами, які є членами американської або британської асоціації поліграфологів і які не пов’язані з правоохоронними органами України"

Захисники заявили, що Антоненко 28 грудня «добровільно і вичерпно надав показання».

«18 лютого слідчий Бирко пообіцяв надати стороні захисту усі необхідні матеріали 19.02.2020 о 14:00, а захисники погодились у такому разі на одночасний допит з Юлією Кузьменко. Однак слідчий Бирко своєї обіцянки не дотримав, внаслідок чого пан Антоненко, слідуючи раніше заявленій позиції, від одночасного допиту відмовився. Пізніше з’ясувалося, що від одночасного допиту відмовилася і пані Кузьменко», - заявили адвокати.

Раніше в МВС заявили, що підозрювані у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета відмовилися від проходження ряду експертиз у справі.

Нагадаємо, в кінці 2019 року слідчі повідомили про підозру у вбивстві Шеремета військовому медику Яні Дугарь, волонтеру Юлії Кузьменко, а також музиканту і учаснику АТО Андрію Антоненку.

За версією слідства, Антоненко був «організатором» вбивства Шеремета, Кузьменко - безпосереднім виконавцем, а Дугарь «проводила розвідку» навколо місця злочину.

20 липня 2016 року Павло Шеремет загинув у результаті підриву автомобіля в Києві.

Новини по темі

Медик пояснив, коли Україна зможе робити прогнози про перемогу над коронавірусом.

Кількість осіб, що одужали, має перевищувати кількість осіб, що заразилися, стверджує Леонід Більченко

1

В Україні почали виробництво тестів на коронавірус — ОП.

Заступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко заявив, що в Україні почали виробництво ПЛР-тестів на коронавірус типу COVID-19.

1

СБУ заблокувала експорт партії респіраторів в Італію (фото).

За даними слідства, черкаський підприємець намагався продати 10 тисяч медичних масок 2,5 євро за штуку. (фото)

2

Глава МВФ заявила про зупинку світової економіки вперше за всю історію.

"Вона набагато гірше, ніж глобальна економічна криза".

1

Вантаж допомоги з Китаю: куди доставлять в першу чергу.

Заступник голови ОП вказав, що одна зі складових доставок медичних товарів з-за кордону спрямована для забезпечення аптек, де не вистачає звичайних доступних тришарових масок для населення

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie