Дипломат Єлісєєв: Україна ніколи не давала і не могла дати згоду на «формулу Штайнмаєра» . РФ розставляє пастки

Гордон 3

Дипломат Єлісєєв: Україна ніколи не давала і не могла дати згоду на  «формулу Штайнмаєра» . РФ розставляє пастки

На саміті в нормандському форматі щодо врегулювання ситуації на Донбасі президент не міг давати згоди на те, що потребує погодження українського парламенту, зокрема на формулу, названу ім'ям нинішнього президента Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра. Про це заявив дипломат Костянтин Єлісєєв, який...

Новини по темі

Рада внесла до порядку денного сесії нову редакцію закону «Про столицю»

Гордон

Депутати Верховної Ради ухвалили рішення про скорочення строків подавання альтернативних законопроєктів до документа, яким передбачено нову редакцію закону "Про столицю".

У РФ викрали шамана, який ішов на Москву «виганяти» Путіна

Гордон

Якутського шамана Олександра Габишева, який пів року йде в Москву, щоб "вигнати породження темних сил" – російського президента Володимира Путіна, викрали невідомі на кордоні Бурятії та Іркутської області. За словами його прибічників, шамана забрали співробітники спецслужб.

Засідання Північноатлантичної ради відбудеться в Україні 31 жовтня – заступник глави Офісу президента

Гордон

За словами заступника керівника Офісу президента Ігоря Жовкви, у засіданні Північноатлантичної ради 31 жовтня візьме участь президент України Володимир Зеленський.

Білий дім анонсував зустріч Трампа і Зеленського

Гордон

Зустріч президента США Дональда Трампа з українським колегою Володимиром Зеленським відбудеться наступного тижня під час Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку, повідомила пресслужба Білого дому.

Американські законодавці запросили Гонтареву до США

Гордон

Після серії нападів на колишню голову Національного банку України Валерію Гонтареву та її майно членкиня Палати представників США від Демократичної партії Марсі Каптур запросила її для спілкування в Конгрес.