Уряд ліквідував Державну екологічну інспекцію

Кабінет Міністрів 14 серпня ухвалив рішення ліквідувати Державну екологічну інспекцію України і створити замість неї Державну природоохоронну службу.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів України.

"Відсутність належного контролю за порушеннями екологічного законодавства та тотальна корупція – найбільші проблеми у сфері довкілля. Я про це говорив із перших днів перебування на посаді міністра. Точкові реагування на екологічні інциденти точно не ті методи, які дозволяють системно боротися з браконьєрами і недобросовісними екоінспекторами. Реформа цієї структури назріла давно, але вона не є такою простою, як видається на перший погляд. Адже важливо не лише змінити назву, але у першу чергу залучити до роботи людей, які справді вболівають за довкілля, та надати їм необхідне матеріально-технічне оснащення, щоб люди мали змогу належно і в повному обсязі виконувати свої посадові обов’язки, а не боротися з мораторіями на перевірку бізнесу», - заявив міністр екології Остап Семерак.

Структурою Державної природоохоронної служби передбачено створення 10 міжрегіональних територіальних органів (Карпатського, Поліського, Придніпровського, Північно-Західного, Столичного, Причорноморського, Подільського, Центрального та Південно-Східного) та повну ліквідацію 23 територіальних підрозділів Держекоінспекції.

Читайте також:

Новини по темі

НБУ дозволить проводити міжбанківські платежі щодня 23 години на добу.

Новація почне діяти від 1 квітня.

1 5

Роботодавці розповіли, де шукають працівників, на що звертають увагу та які бонуси пропонують.

Понад 70% роботодавців готові підвищити зарплату, аби втримати працівника на посаді.

1 11

Професія «айтішника» в Україні: чому про неї ходить стільки міфів.

Рекрутер розповіла, чому не кожен зможе перекваліфікуватися в програміста

1

В уряді знайшли ще одного директора з доходами, більшими ніж у Трампа.

Крім керівника Укрпошти, зарплату і премії на заздрість Трампу отримує глава держкомпанії «Укргідроенерго». Він за минулий рік отримав $ 647,8 тис. роти $400 тис. у американського президента. «Укргідроенерго» – найбільша гідрогенеруючої комп...

2 14

Падіння індексу промислової продукції в січні 2020 року до січня 2019 року становило 5,1%. Компанієць.

Уже дев'ять місяців в Україні фіксується падіння промислового виробництва.

1 2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie