Петро Порошенко: На кожну відеокамеру, яку ворог знищить, на фронті будуть з’являтися три нові (фото, відео).

Благодійний Фонд Порошенка спільно з волонтерами забезпечать відновлення камери відеоспостереження 10-ої окремої десантно-штурмової бригади, після виведення її з робочого стану пострілом ворожого снайпера. Про це повідомив у відеозверненні п’ятий Президента України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«З 27 травня «Справа Громад», «Брати по зброї» і мій благодійний фонд разом із нашими партнерами по фракції «Європейська Солідарність» ведуть дуже важливий проект. Проект, який забезпечує збереження життів українських воїнів у найбільш гарячих точках лінії зіткнення. Встановлюються системи відеоспостереження, камери з далеким зумом, прибори нічного бачення, батальйонні, бригадні пункти спостереження. Уже пройшло більше двох місяців, і ця система ефективно діє», – сказав Порошенко.

Лідер «Європейської Солідарності» подякував небайдужим українцям, які допомагають в закупівлі обладнання для фронту своїми пожертвами.

«Це завдяки вам. Ви кожного дня по 30, 50, 60 тисяч гривень надсилаєте на «Справу Громад» і «Братам по зброї». Ми намагаємося тримати, щоб половина це були ваші гроші, а половина були гроші мого благодійного фонду. І сьогодні 10-ка, де вже повністю завершено забезпечення цими системами, і вже в 72-ій облаштовуються позиції в найгарячіших точка – Зайцевому, Шумах, Авдіївці на «Промці». Ця робота буде продовжуватися», – зазначив він.

«На жаль, ми не обходимося без втрат. Але не втрат наших воїнів, а втрат оцих «очей». Очей, якими наші солдати спостерігають, знаходять і знешкоджують снайперські групи, які виходять на полювання за нашими воїнами», – додав п’ятий Президент України.

Також Петро Порошенко продемонстрував пошкоджену снайпером камеру: «Отже, куля снайпера ворожого потрапила… ось є вхідне і вихідне… І вони думали, що знищать наші «очі».

«Ми, знаєте, як в того билинного дракона – коли йому відрубають одну голову, виростуть три. І будуть бити ворога. Вони думали, що знешкодили одну камеру, а ми додамо «очей» нашим бійцям з «десятки», і вони будуть діяти більш ефективно», – підкреслив п’ятий Президент України.

Лідер «Європейської Солідарності» повідомив, що постачання на фронт систем відеоспостереження продовжиться. «Ми продовжимо роботу по встановленню і забезпеченню наших воїнів, наших бригад ефективним спостереженням. І на кожну камеру, яку ворог буде намагатися збити, на фронті будуть три нові – вашими і нашими зусиллями», – наголосив Порошенко.

Джерело


Це вид з камери російсько-окупаційних військ на позиції 10 Гірсько- Штурмової Бригади.

Ось саме такий вид на їх моніторі спостереження.

Бо вчора з їх камерою трапилася неприємність. Чи то камінчик потрапив. Чи то дятел прилетів і видзьобав ту камеру в око.

А швидше за все, Бог покарав. Ще раз. За нашу збиту камеру.

До речі, я в своїй бригаді знаю достатньо людей, про яких кажуть – “стрілок – рівень Бог”.

Ну і плюс “та сторона” в зоні відповідальності бригади щодня продовжує пити бояру і щось у себе палити та підривати. Ніякої дисципліни.

А нашу “згаслу” камеру ми ось-ось замінимо на нову. І до неї ще додамо дещо – для повного контролю за противником.

Хочеш допомогти цьому?

ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРИВАТ 24
5169 3305 2068 6400 (Антоніна Бузіло)

Для ІНШИХ банків:
5375 4115 0177 8331 (Антоніна Бузіло) Або за реквізитами: IBAN рахунок UA193052990000026002016226051 код ЄДРПОУ/ІПН 42992954 Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК” Найменування отримувача:ГО СОЛIДАРНА СПРАВА ГРОМАД ГО Призначення платежу: благодійна безповоротна допомога на користь ГО від ПІБ Дякуємо за впертість, підтримку і поширення.

Багатоокий невмирущий «Вій» (фото)

Post Views: 4

Тверезий погляд

«Тверезий погляд» - Перемога над зрадою

https://tverezo.info/

Новини по темі

«Ми пишаємося, що у нас в Черкасах найкращий зоопарк» – Петро Порошенко (фото, відео).

Реконструкцію головного входу в Черкаський зоопарк та штучного озера завершено! На цьому етапі робіт ROSHEN витратив близько 80 млн грн із загальної суми, яка складає 300 млн грн. У межах цього етапу побудовано нові вхідні групи, два дитячі майдан...

Тверезий погляд

Заніматєльноє зброєведення Зеленського

Стратегія воєнної безпеки, що щойно підписана верховним "у мене є шеврон" головнокомандувачем, - то всеосяжна зброя, я вам доповідаю. При чому доповідаю попунктно, з цитатами. Корочє, чистіть зброю, заряджайте тепляк і пам'ятайте: ЗСУ - це секс 8-...

Тверезий погляд

Зеленський боїться українців, тому в пріоритеті – не армія, а слідчі й каральні структури.

Зеленський і його оточення бояться своїх громадян, адже цинічно брешуть своїм виборцям, не виконують власних обіцянок і системно руйнують державу. Тож не випадково, що головною надію і опорою цього режиму є поліція. Саме тому єдине , що стабільно ...

Тверезий погляд

Проект бюджету на 2022 р. підкреслив нікчемність Зеленського як Верховного Головнокомандувача

Кидається в очі зневажливе ставлення до оборони держави. На забезпечення діяльності ЗСУ видатки передбачено збільшити лише з 89,4 до 97,4 млрд грн, тобто менш як на 9%. А це, у першу чергу, виплати та утримання українських воїнів та забезпечення ї...

Тверезий погляд

Місія України при ОБСЄ підтвердила, що офіс головнокомандувача Зеленського бреше про бойові втрати на Донбасі.

Місія України при ОБСЄ 15 вересня заявила, що з початку вересня російські окупаційні сили здійснили 85 збройних провокацій на сході України, внаслідок чого загинули 4 українських військовослужбовців, ще 36 зазнали поранень. Якщо виходити з щоденно...

Тверезий погляд

Замполіт

Замполіт - то душевна посада, я вам доповідаю. Щоб стати замполітом, тре дуже сильно любить людей. Хватає десь на полгода... Чистіть зброю, заряжайте тепляк і пам‘ятайте, шо ЗСУ - це секс :-P . The post Замполіт appeared first on Тверезий погляд.

Тверезий погляд

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

За даними Міністерства охорони здоров'я, Київ відповідає вже помаранчевому рівню епіднебезпеки. Водночас міська влада наразі не планує ще більше посилювати карантинні обмеження. Читати на сайті:

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

В России избран новый состав Думы. Он будет несколько отличаться от старого – одни бездельники и дармоеды уйдут из так называемого парламента, а другие, наоборот, придут – но суть от этого не изменится. Читати на сайті:

1

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання 6 сесії ІХ скликання Верховної Ради України. Засідання розпочалося «годиною запитань до Уряду» щодо тарифів і цін на комунальні послуги для населення України та надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам для наданн...

Брифінг 24.09.2021  «Слуга Народу»

Брифінг 24.09.2021 «Слуга Народу»

Брифінг народних депутатів україни представників депутатської фракції "Слуга Народу".

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Раніше лише в цирку можна було побачити пелікана, який жонглює та розуміє людську мову. Нині ж такий чудоптах живе в одному із приватних будинків Вінниці, як свійська птиця. Читати на сайті:

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Юні блогери-початківці, які спалюють прапори, а потім слізно вибачаються, нищать чуже майно без тіні сумніву, та п'яні майбутні прокурорки, які відмовляються платити за таксі – це все персонажі традиційної рубрики "Невменяшки" на стрімі "Без цензу...