«Олексій, ви космонавт?» Бродський заявив, що людям Зеленського не вистачає потенції.

Ідея президента України Володимира Зеленського про залучення інвесторів шляхом виділення їм податкових пільг приведе до банкрутства бізнесу, який уже працює в країні.

Про це заявив голова редакційної ради OBOZREVATEL Михайло Бродський в ефірі "Свободи слова Савіка Шустера" (щоб подивитися відео доскрольте до кінця).

Бродський упевнений, що інвестори, які отримали пільги, просто угроблять нинішніх гравців ринку. А для того, щоб він нормально функціонував, необхідно дати такі ж можливості всім бізнесменам без винятку.

"Є багато українців, багато іноземців, які інвестували в Україну. І раптом з'являються конкуренти без податку на прибуток. А що робити тим, хто вже вклав гроші? Вони банкрути. Ті їх знищать. Далі, він говорить: 100 мільйонів вкладіть – вам буде няня. Телефонуйте постійно і вам будуть допомагати. А до нас прийшли інші до цього, дайте їм няню, їм теж важко", – закликав Бродський.

За його словами, зараз бізнес щодня грабують корумповані структури – силовики, чиновники і так далі. Це не тільки створює проблеми в роботі бізнесу, а й відлякує інвесторів – вони просто не зайдуть в Україну, навіть із такими пропозиціями від Зеленського. Крім того, такі нововведення є зміною правил ринку, що теж відлякає потенційних інвесторів.

"Їх грабують щодня СБ-шники, поліція, прокуратура, тепер додали ДБР і всіх інших. Вони грабують інвесторів. Ви говорите до нас прийдуть, нам довіряють? Так вам не довіряють. І не будуть довіряти. Ви продовжуєте змінювати правила гри, ви не захищає ринки. Сьогодні який інвестор піде в Україну, якщо він знає, що завтра будуть змінені правила гри?" – запитав Бродський.

Михайло Бродський

Також він розкритикував ініціативу про видачу відсотків з низькою ставкою для заробітчан. Бродський упевнений, що таку можливість потрібно дати всім, за прикладом Америки за часів кризи, але у влади просто "не вистачає потенції".

"Кредити ви даєте. Якійсь групі людей виділили 2 мільярди. Це ж піар. Дайте всім. Всі повинні мати можливість отримати дешевий кредит. Всім дайте, як це зробили американці під час кризи. Але ви не можете це зробити, у вас не вистачає потенції", – наголосив Бродський.

Також він зазначив, що в Україні щорічно помирає близько 600 тисяч осіб, при народжуваності в 300 тисяч. І на це варто звертати увагу, а не займатися виключно питаннями інвестицій і діджиталізації.

"Вони нам розповідають про діджиталізацію, про інвесторів. Хто сюди піде в такі умови? Майже всі, хто їдуть з України, не роботу шукають! Вони шукають щастя своїм дітям, захищеність. Ви не захищаєте, ні та влада, ні ця", – обурився Бродський.

У відповідь на це прем'єр-міністр України Олексій Гончарук почав розповідати про те, що зараз іде боротьба з корупцією і багато схем "уже в минулому". Також він зазначив, що 160 тисяч осіб вдалося б щорічно рятувати і Україна до цього прийде з розвитком медицини і приглушення корупційних дій у цьому секторі – нібито зараз ситуація покращується. На що отримав відповідь Бродського: "Олексію, ви космонавт?".

У цій же програмі Михайло Бродський потужно розкритикував експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі, заявивши, що він займається популізмом і намагається домогтися лояльності нинішньої української влади.

Бродський розкритикував Саакашвілі

Нагадаємо, що на економічному форумі в Давосі президент України Володимир Зеленський закликав інвестувати в Україну й анонсував нові програми для бізнесу – інвестнянь і податкові канікули за покупку приватизованих підприємств.

Новини по темі

США введуть санкції проти німців через «Північний потік-2» : у Бундестазі оприлюднили звіт.

Дії США не будуть порушувати міжнародне право

1 2

Частка відновлюваної енергії в Україні в серпні досягла 16,6% – Міненерго.

За підсумком 8 місяців 2020 року Україна виробила 13,3% екологічної енергії

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie