Глава МВФ про вплив коронавірусу на глобальну економіку: Ми не знаємо точно, що буде далі.

Наразі рано прогнозувати конкретні наслідки коронавірусу для глобальної економіки.

Таку думку озвучила на Мюнхенській конференції з питань безпеки директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва, повідомляє Укрінформ.

«Я почуваюся дуже некомфортно, коли хтось намагається спрогнозувати вплив коронавірусу (на глобальну економіку). Ми дійсно наразі не знаємо точно, що буде далі», — зауважила глава Фонду.

Вона підкреслила, що дехто порівнює наслідки коронавірусу COVID-19 з впливом вірусу SARS, що охопив здебільшого Китай і Гонконг у 2002−2003 роках.

«Але це далеко від епідемії SARS. Нинішній вірус — інший, Китай зараз інший, і світова економіка зараз дуже відрізняється від тієї, що ми пам’ятаємо на початку 2000-х років», — підкреслила глава МВФ.

У цьому контексті вона зауважила, що наразі Фонд ретельно спостерігає за ситуацією й збирає дані для аналізу.

«З нашої точки зору, дуже важливо уважно стежити за тим, як розвиватимуться події впродовж наступних кількох тижнів, коли китайські фабрики відкриються знову, як цей вірус поширюватиметься всередині Китаю і за його межами», — зауважила директор-розпорядник Фонду.

Після цього, за її словами, можна провести докладний аналіз щодо наслідків вірусу для глобальної економіки.

«Потім ми можемо узгодити та скоординувати заходи на захист світової економіки від більш серйозного удару», — зауважила Георгієва.

Вона наголосила, що об'єднати міжнародні зусилля в цьому питанні дуже важливо.

За останніми даними число підтверджених випадків зараження коронавірусом у Китаї досягло 63 851. В цілому від ускладнень, викликаних COVID-19, в країні померло 1380 осіб.

Новини по темі

Південна Корея оновила вражаючу статистику інфікованих коронавірусом.

У середу, 26 лютого, Південна Корея повідомила про 169 нових випадків зараження коронавірусно інфекцією Covid-19.Загалом на території країни кількість заражених коронавірусом зросла до 1,146 людей. Це найвищий показник за межами материкового Китаю...

У Китаї кількість жертв коронавірусу перевищила 2700 осіб.

У китайському місті Нанкін 94 пасажирів літака, що прилетів зі столиці Південної Кореї, помістили на карантин через підозру на коронавірус.

Освітянин розповів, як обрати майбутню спеціальність.

З 3 лютого до 24 березня триватиме реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.Цьогоріч тестування складатимуть понад 346 тис. випускників середніх шкіл. Ще 10% - випускники шкіл та університетів попередніх років.Усі результати ЗНО абітурієнти зна...

1

«Є два питання, які хвилюють всіх»: у США оцінили президентство Зеленського.

Гербст та Пайфер розповіли, що думають про перші місяці правління Зеленського

2

У Туреччині стався новий землетрус

Землетрус стався в 40 км на схід від міста Малатья

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie