Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

Партія Орбана хоче провести в Угорщині опитування щодо підтримки санкцій проти РФ.

Партії правлячої коаліції Угорщини, Фідес-KDNP, попросили уряд, який повністю складається з їхніх політиків, провести загальнонаціональне опитування щодо підтримки угорським населенням енергетичних санкцій ЄС проти Росії.

Про це пише Euractiv, повідомляє "Європейська правда".

Після дводенного засідання парламентської групи правлячої партії "Фідес" і її партнера, яку багато хто вважає сателітною партією, KDNP, провідні політики повідомили журналістам у четвер, що коаліція "закликала уряд провести національні консультації щодо санкцій проти Росії".

Однак не щодо всіх 11 тисяч обмежувальних заходів, які вже діють, тому що це було б неможливо, а лише щодо енергетичних санкцій, оскільки "вони завдають шкоди та ставлять Росію в скрутне становище", уточнив лідер фракції "Фідес" Мате Кочиш.

За його словами, Росія стала набагато багатшою, а Європа набагато біднішою, і якби санкції були скасовані, то не було б ні інфляції, ні рецесії.

На думку Кочиша, в ЄС ще ніхто не питав людей про санкції: угорський уряд зробить це першим і зможе "використати це пізніше".

Національні консультації з різних тем, починаючи від міграції до заходів щодо COVID-19, стали центральним інструментом для уряду Віктора Орбана, який перебуває при владі з 2010 року, щоб продемонструвати підтримку своєї внутрішньої політики.

Неофіційні опитування, відмінні від національних референдумів, які передбачають суворі нормативні вимоги, доступні кожному повнолітньому в Угорщині, анкету можна відправити поштою або заповнити онлайн, і їх критикують за те, що вони містять упереджені та навідні запитання.

Нагадаємо, в угорській газеті Magyar Nemzet, яку вважають одним з рупорів партії влади, вийшла колонка, в якій пророкують знищення України , звинувачують США у тому, що вона ще тримається, та заявляють, що Угорщина не мала б застосовувати 5 статтю НАТО, якби дійшло до прямого зіткнення Альянсу з Росією.

Як повідомлялося, в одному з останніх виступів угорський прем’єр-міністр Віктор Орбан заявив, що війна в Україні може тривати до 2030 року, і що Україна може втратити третину або половину своєї території, а також допускає розпад Євросоюзу у наступне десятиліття .

Про те, чому Угорщина доводить, що чужа для європейської ціннісної цивілізації, читайте у статті: Угорщина обирає сторону зла. Знову, як у 1939 році.

Система дизайну — це набір документів, статей, прикладів, фрагментів коду, скріншотів, інструкцій з дизайну, компонентів, філософії та інших цифров...
Останні новини

Одещину та Миколаївщину атакували дрони-камікадзе, шість збито.

ППО збила шість дронів-камікадзе, які вночі атакували Одеську та Миколаївську області. Джерело: ОК "Південь" Дослівно: "Під час нічної атаки дронів-камікадзе по Одещині і Миколаївщині, за попередніми даними, 6 дронів збито силами протиповітряної о...

Українська правда

АРЕСТОВИЧ жестко обратился к россиянам @Alexey Arestovych.

АРЕСТОВИЧ жестко обратился к россиянам @Alexey Arestovych.

Алексей Арестович прокомментировал ситуацию с российскими пленниками. Он заявил, что у них есть последний шанс сдаться, чтобы выжить. Читайте к теме на сайте:

Луганська ТЕЖ. Наступ ЗСУ не зупинити - Марафон  «НЕЗЛАМНА КРАЇНА». 225 день – 06.10.2022

Луганська ТЕЖ. Наступ ЗСУ не зупинити - Марафон «НЕЗЛАМНА КРАЇНА». 225 день – 06.10.2022

Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які працюють на передовій. На фронт їдемо також з гостинцями для ЗСУ - усе завдяки вам! Підтр...

Розбір поведінки та жестів Путіна / Навіщо він  «макав»  ручку, як перо – ПСИХОЛОГ.

Розбір поведінки та жестів Путіна / Навіщо він «макав» ручку, як перо – ПСИХОЛОГ.

Наш канал зі стрімами: Під час стріму на ютубі 24 каналу психолог Віталій Кім пояснив дивну поведінку та жести Путіна. Читайте до теми на сайті:

Путин сегодня сделал плевок офицерам РФ / АРЕСТОВИЧ @Alexey Arestovych.

Путин сегодня сделал плевок офицерам РФ / АРЕСТОВИЧ @Alexey Arestovych.

Российский диктатор Путин вручил Кадырову полковнику. По мнению Арестовича, это был чрезвычайный плевок российскому офицерству. Обратите внимание на сайте:

Конфликт в элитах России НАЧАЛСЯ, – Шейтельман @Шейтельман.

Конфликт в элитах России НАЧАЛСЯ, – Шейтельман @Шейтельман.

Политтехнолог Михаил Шейтельман рассказал о расколе в русских элитах. Читать на сайте:

️ Кадыров сильнее Путина / Влиятельность растет – ЯКОВИНА.

️ Кадыров сильнее Путина / Влиятельность растет – ЯКОВИНА.

Наш канал со стримами: Во время стрима на 24 канале Иван Яковина говорил о влиянии Кадырова, сравнивая с Путиным. Читайте к теме на сайте: