Тимчасове керівництво ДП «Одеський порт» нарощує збитки підприємства.

Тимчасово і з порушеннями закону призначене майже півроку тому керівництво "Одеського морського торгового порту" продовжує бездумно банкрутити підприємство, ведучи неринкову тарифну політику на свої послуги на догоду особистим інтересам тимчасових ставлеників Криклій.

Рішення про маніпуляції тарифами приймає в.о. директора ДП Олександр Гармаш, а підписують якийсь Швець і керівник портофлоту Сергій Бакало.

Раніше Одеський порт таким же чином намагався довести до банкрутства Ігор Ткачук, який очолював ДП до жовтня 2019 року. В результаті дій Ткачука підприємство отримало збиток у 180 млн. грн. Після звільнення неефективного менеджера ДБР, СБУ та інші правоохоронні органи почали розслідувати численні порушення в порту. Через це багато іноземних фірм відмовилися співпрацювати з ДП.

Прийшовши на зміну Ткачуку Олексій Мясковський зміг в короткі терміни нормалізувати ситуацію, усунути корупційні схеми і необгрунтовано занижені тарифи. Уже за підсумком 2020 року Одеська порт під його керівництвом показав 66 млн. грн. прибутку. Втім, після такого успіху Мясковського за непрозорою і незаконною процедурою відсторонив від посади вже екс-міністр інфраструктури Владислав Криклій. Нібито тільки на час перевірки, яка, однак триває вже майже півроку.

Замість прибутковості підприємства, якої добився Мясковський, Криклій призначив Олександра Гармаша, а йому на допомогу поставили нового заступника директора ОМТП з безпеки Дениса Лутія, що приїжджає на державну роботу на машині за 300 тис доларів. Завданням останнього було повернення в Одеський порт т.зв. "Буксирних" схем, в результаті яких порт втрачав виручку. Це завдання Лутій виконує спільно з заступником керівника АМПУ і екс-співробітником СБУ Олексієм Кошиним.

Такі дії тимчасового керівництва не могли не позначитися на фінансових показниках Одеського порту. За перші 6 місяців поточного року підприємство отримало 9 млн. грн. збитку. Хоча за аналогічний період 2020 року за незаконно відсторонено Мяськовським мало близько 30 мільйонів гривень прибутку.

Нещодавно правоохоронці знову провели обшуки на підприємстві. Таким чином, непослідовна політика і необдумані рішення тимчасового керівництва Одеського порту знову ставлять під загрозу прибутковість порту, ринок буксирних перевезень і співробітництво підприємства з іноземним бізнесом в принципі.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Кабмін пропонує спрямувати кошти від розмитнення  «євроблях»  на боротьбу з пандемією.

Кабмін пропонує спрямувати кошти від розмитнення «євроблях» на боротьбу з пандемією.

Кабінет Міністрів України пропонує направити додаткові кошти, які отримає державний бюджет від розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації, на боротьбу з пандемією коронавірусу COVID-19.

Цензор.НЕТ

Українські вболівальники у Румунії скандують  «Хто не скаче – той москаль».

Українські вболівальники у Румунії скандують «Хто не скаче – той москаль».

У понеділок, 21 червня, Збірна України зіграє з австрійцями. У Румунії вболівальники вже у неділю, 20 червня, були налаштовані на матч та скандували на вулицях. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24...

1

Восстание аравийцев, которое изменило мир, Большой мир.

Восстание аравийцев, которое изменило мир, Большой мир.

105 лет назад – в июне 1916 года – кучка вооруженных чем попало авантюристов из далекой пустыни на задворках цивилизации решила бросить вызов существовавшим в то время порядкам и умудрилась навсегда изменить мир. Читати на сайті:

1

Як‌ ‌Росія‌ знищує ‌українську‌ ‌в‌ ‌Криму?‌ -‌ ‌Крим.

Як‌ ‌Росія‌ знищує ‌українську‌ ‌в‌ ‌Криму?‌ -‌ ‌Крим.

Українці є, а мови – немає. 0,1% кримчан вивчають українську у Криму. 0,1 % – це 214 дітей із 218 974 учнів у 2020/2021 навчальному році в Криму. Трохи краща, але теж непроста ситуація – із кримськотатарською мовою: нею мають змогу навчатися 6,7 т...

Безысходность и отчаяние перерастающее в злость 190621.

Безысходность и отчаяние перерастающее в злость 190621.

Австрійські вболівальники у Румунії кричали  «Україна» : їх підтримали і українці.

Австрійські вболівальники у Румунії кричали «Україна» : їх підтримали і українці.

У Румунії 21 червня відбудеться матч Україна – Австрія. Вболівальники вже встигли познайомитись та налаштувались на гру. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

Вибух на Позняках: перша річниця. Колишні мешканці будинку зібралися на вечір пам'яті / включення

Вибух на Позняках: перша річниця. Колишні мешканці будинку зібралися на вечір пам'яті / включення

П’ятеро загиблих, троє постраждалих та більше сотні людей без даху над головою. Перша річниця трагедії на столичних Позняках, коли внаслідок вибуху газу був зруйнований цілий під’їзд. Колишні мешканці зібралися на вечір пам’яті та висадили біля за...