21% опитаних жителів ОРДЛО думають, що стануть жити гірше — опитування.

У той же час жителі Л/ДНР ще більш скептично ставляться до економічної ситуації в Україні.

58,6% жителів ОРДЛО переконані, що в їхній фінансовій історії за найближчі 12 місяців нічого не зміниться. Практично навпіл розділилися як ті, що очікують чудесного поліпшення життя своїх сімей (18,7%), так і тих, хто в чудеса не вірить (21%).

Дослідження проводилося Українським інститутом майбутнього (УІБ) та "Дзеркалом тижня. Україна" за допомогою компанії "Нью Імідж Маркетинг Груп" з 7 по 31 жовтня 2019 року. Методом face-to-face опитано 1606 респондентів: 800 — у непідконтрольній частині Луганської і 806 — в непідконтрольній частині Донецької областей. Для розрахунку порівняльної вибірки були використані офіційні статистичні дані 2014 року, які були скориговані з урахуванням існуючих демографічних даних ВПО, які залишили непідконтрольні території. Похибка результатів не перевищує 3,2%.

У той же час жителі Л/ДНР ще більш скептично ставляться до економічної ситуації в Україні. 43,8% опитаних вважають, що за наступний рік вона погіршиться. Всього 7,1% думають, що ми тут будемо жити краще. А 46,6% впевнені, що нічого в Україні не зміниться.

Читайте також: Зараз вибори в ОРДЛО неможливі – голова ЦВК

Ще в квітні 2014 року "Дзеркало тижня.Україна" спільно з КМІС провели соціологічне дослідження, результати якого дуже серйозно вивчалися в Москві і вплинули на плани зі створення Малоросії. Виявилося, що в областях, що входять в т.зв. "Підкову ризику", ставлення до Росії зовсім не таке, як його собі емоційно та інтуїтивно уявляли в Кремлі.

Детальніше про дані опитування жителів ОРДЛО читайте в статті Інни Ведернікової, Володимира Кравченка, Юлії Мостової і Тетяни Силіної "Тест на сумісність" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Новини по темі

Польща збирається повністю відмовитися від російського газу.

У Польщі зменшується імпорт російського газу, а до 2022 року країна хоче остаточно звільнитися від газопостачання з Росії. Про це повідомляє Polskie Radio з посиланням на главу польської нафтогазової компанії PGNiG Єжи Квецинського.

1

Енергоблоки на АЕС не ремонтують, а переводять у холодний резерв.

Потужності працюючих блоків "Енергоатому" знижені до рекордних значень.

1

Росія надрукувала $1 мільярд фальшивої валюти – Держдеп США.

Замовлення було виконано держпідприємством "Гознак"

5 1

Росія втрачає монополію на польоти до МКС - що далі?.

США повертаються в пілотовану космонавтику після дев'ятирічної перерви. Це - єдина галузь, де Вашингтон і Москва не припинили співпрацю. Тепер її очікують зміни.

1

Австрійський авіаперевізник планує відновити рейси в Україну.

З Києва до Відня авіарейси будуть відновлені з 22 червня.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie