21% опитаних жителів ОРДЛО думають, що стануть жити гірше — опитування.

У той же час жителі Л/ДНР ще більш скептично ставляться до економічної ситуації в Україні.

58,6% жителів ОРДЛО переконані, що в їхній фінансовій історії за найближчі 12 місяців нічого не зміниться. Практично навпіл розділилися як ті, що очікують чудесного поліпшення життя своїх сімей (18,7%), так і тих, хто в чудеса не вірить (21%).

Дослідження проводилося Українським інститутом майбутнього (УІБ) та "Дзеркалом тижня. Україна" за допомогою компанії "Нью Імідж Маркетинг Груп" з 7 по 31 жовтня 2019 року. Методом face-to-face опитано 1606 респондентів: 800 — у непідконтрольній частині Луганської і 806 — в непідконтрольній частині Донецької областей. Для розрахунку порівняльної вибірки були використані офіційні статистичні дані 2014 року, які були скориговані з урахуванням існуючих демографічних даних ВПО, які залишили непідконтрольні території. Похибка результатів не перевищує 3,2%.

У той же час жителі Л/ДНР ще більш скептично ставляться до економічної ситуації в Україні. 43,8% опитаних вважають, що за наступний рік вона погіршиться. Всього 7,1% думають, що ми тут будемо жити краще. А 46,6% впевнені, що нічого в Україні не зміниться.

Читайте також: Зараз вибори в ОРДЛО неможливі – голова ЦВК

Ще в квітні 2014 року "Дзеркало тижня.Україна" спільно з КМІС провели соціологічне дослідження, результати якого дуже серйозно вивчалися в Москві і вплинули на плани зі створення Малоросії. Виявилося, що в областях, що входять в т.зв. "Підкову ризику", ставлення до Росії зовсім не таке, як його собі емоційно та інтуїтивно уявляли в Кремлі.

Детальніше про дані опитування жителів ОРДЛО читайте в статті Інни Ведернікової, Володимира Кравченка, Юлії Мостової і Тетяни Силіної "Тест на сумісність" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Новини по темі

«Це катастрофа» : Бюджет-2020 не враховує інтереси місцевого самоврядування – Асоціація міст.

Це четверте за обсягом джерело доходу, його втрата призведе до згортання фінансової децентралізації

10

Компанії Коломойського виграли у Приватбанка справу на 7,5 млрд грн.

Суд порахував недобросовісними деякі положення кредитних договорів Приватбанку з компаніями екс-власників.

3

«Нафтогаз» зірвав розміщення євробондів «Газпрому» : ЗМІ розкрили деталі.

Юристи, що займалися організацією угоди, заговорили про серйозні ризики

13

У держбюджет-2020 заклали 4,4 млрд гривень на кредити в рамках земельної реформи — Маркарова.

У Міністерстві фінансів розробляють фонд часткового гарантування кредитів.

5

Польський Нацбанк підрахував кількість заробітчан з України.

У країні працює понад мільйон трудових мігрантів.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie