УНІАН

«УНІАН» - читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

https://unian.ua/

Списання вагонів за віком нанесе колосальний збиток Укрзалізниці: звернення нардепа Бондарєва до голови ТСК по УЗ.

фото facebook/Kravtsov.Evg

фото facebook/Kravtsov.Evg

Прокт щодо обмеження експлуатації вантажних вагонів за нормативним віком, розроблений Міністерством інфраструктури, несе серйозні загрози для подальшої діяльності Укрзалізниці, яка є стратегічним підприємством України, тому не може бути підтриманий.

Про це йдеться у депутатському зверненні народного депутата, члена Транспортного комітету ВР та Тимчасової слідчої комісії (ТСК) по УЗ Костянтина Бондарєва до Голови ТСК Юлії Гришиної.

Як сказано у зверненні, проект МІУ передбачає, що до 2031 року УЗ має списати понад 50 тис. вагонів (62% парку підприємства, в т.ч. 100% зерновозів), а для заміщення такої кількості вагонів компанії необхідно буде витратити близько 75 млрд грн. Проте, враховуючи стан підприємства, власних грошей на такі закупівлі у компанії немає, а залучення кредитних коштів – недоцільне, оскільки компанія вже має значний кредитний тягар.

"Втрата Укрзалізницею рухомого складу - це відкрита загроза державному підприємству, що матиме серйозні наслідки і нанесе колосальний збиток підприємству", - підкреслив Бондарєв.

Як вказує нардеп, зношеність основних активів УЗ залишається на дуже високому рівні: більш ніж по 1/3 довжини залізничних колій прострочені реконструкції та капітальні ремонти, а зношеність локомотивів перевищує 95%. Враховуючи, що по цим напрямам УЗ є монополістом, компанія має спрямувати інвестиції передусім у оновлення основних фондів монопольних сегментів – інфраструктуру та тягу, а не в закупівлю вагонів.

"Примусове та відверто диверсійне списання вантажних вагонів призведе до того, що Укрзалізниця втратить основні засоби - вагони, які зараз приносять їй доходи. А відповідно - свою частку на ринку вантажних вагонів на користь приватних операторів рухомого складу", - зауважив нардеп.

Він також підкреслив, що проект викликав велике занепокоєння у бізнес спільноти: провідні бізнес асоціації України публічно надали конструктивну критику та направили листи до МІУ щодо недопустимості прийняття проєкту наказу у поточній редакції.

"Вже понад 200 компаній (представники аграрних, коксохімічних, вугледобувних, підприємств, металургійних та гірничо-збагачувальних комбінатів, виробників будівельних матеріалів та операторів рухомого складу) підписали "Антимеморандум" проти обмеження строків експлуатації вантажних вагонів, і домовились про співпрацю задля недопустимості створення кризи на ринку вагонів в Україні", - наголосив Бондарєв.

На його переконання, основна проблема – не вік вагонів, а відсутність належного контролю за проведенням планових ремонтів. Адже у розвинутих країнах (США, ЄС) вантажні вагони не мають граничного терміну експлуатації – тільки висновок про технічних стан.

"Через безконтрольність галузь ремонтів вагонів пронизана корупцією (коли дешевше заплатити інспектору, аніж якісно ремонтувати вагон). Це призводить до того, що на мережі УЗ експлуатується чимало вагонів, яким місце тільки в ремонтному депо", - підкреслив народний обранець і закликав голову ТСК на наступному засіданні Комісії включити до порядку денного питання щодо негативного впливу на УЗ цього проєкту.

Зазначається, що МІУ в рамках проекту "Велико будівництво на УЗ" ініціювало списання вантажних вагонів за віком, і будівництва нових на українських вагонобудівних заводах. Вартість проекту, за попередніми оцінками, становить понад 100 мільярдів гривень, а шляхи фінансування проєкту досі не визначені. Проти списання вагонів виступили понад 200 українських компаній та асоціацій: вони закликали владу не допустити списання вагонів, адже через цей проєкт бізнес та УЗ втратять мільярди, а зароблять на ньому лише декілька людей-власників вагонобудівних заводів, серед яких відомий в Україні олігарх.

Автор: Іван Бойко

Новини по темі

Мапа: в центрі Києва обмежать рух автотранспорту через протести.

На кількох центральних вулицях Києва 1 грудня планується тимчасово обмежити рух автотранспорту через проведення масових заходів. Про це у Telegram повідомляє Патрульна поліція Києва. Упродовж дня можливі обмеження руху транспорту на вулицях: Хреща...

UA.NEWS

Эрдоган бросает вызов Путину / Моссад: Иран готов создать ядерное оружие / Турцию накрыл шторм - WTF.

Эрдоган бросает вызов Путину / Моссад: Иран готов создать ядерное оружие / Турцию накрыл шторм - WTF.

В новом выпуске WTF от @Печий News – президент Турции Эрдоган предлагает свое посредничество в урегулировании российско-украинской войны. Иран на словах обещает вернутся к ядерной сделке. На Турцию обрушился сильный шторм. ~ Підписатись на Вєсті ~...

«Діалоги про гідність» : студентське чаювання на Майдані / включення.

«Діалоги про гідність» : студентське чаювання на Майдані / включення.

Студентське чаювання "Діалоги про гідність". Молодь та учасники Майдану зібралися, щоби згадати події Революції гідності. 8 років тому в ніч проти 30 листопада на Майдані Незалежності відбулося побиття студентів «беркутом». Більше розкаже кореспон...

1 10

Завтра буде переворот? / Голодна туса / Чим небезпечний  «Омікрон»  - Про новини.

Завтра буде переворот? / Голодна туса / Чим небезпечний «Омікрон» - Про новини.

У випуску "Про новини" за 30 листопада – в Україні запланований переворот на 1 грудня. Інстаграмних блогерів, які влаштували "голодну тусу", покарали. Новий небезпечний штам коронавірусу. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Кана...

1 1

Ми в зоні ризику. у бліц-інтерв'ю

Ми в зоні ризику. у бліц-інтерв'ю

Він не проти великих премій на державних посадах, але не розглядає себе в ролі прем'єр-міністра. Андрій Коболєв, екс-голова НАК "Нафтогаз України", відповідав на запитання Лариси Губіної у програмі "ДІйова особа". Деталі - тут: Підпишіться і натис...

Надра належать народу, – Кухта пояснив збільшення оподаткування руди.

Надра належать народу, – Кухта пояснив збільшення оподаткування руди.

Нардепи 30 листопада схвалили законопроєкт №5600, згідно з яким підвищується розмір ренти на видобуток залізної руди. Такі зміни можна вважати справедливими, адже надра належать народу, а не приватним власникам. Читати на сайті:

Кому  «вершки» , а кому  «корінці» ? - Як Коломойський ділить  «Укрнафту»  з  «Нафтогаз України».

Кому «вершки» , а кому «корінці» ? - Як Коломойський ділить «Укрнафту» з «Нафтогаз України».

Дерибан чи розумний розподіл? "Укрнафту" розділять між її головними власниками - державою та Ігорем Коломойським. Розпочати процес бізнесового розлучення нині мали збори акціонерів напівдержавної компанії. Але кворуму забракло, засідання перенесли...