За проектом Держбюджету на 2022 рік, бідні заплатять за багатих.

Проект Держбюджету на 2022 рік розроблений на неіснуючій податковій базі. А саме, уряд розраховує на 34 млрд. грн., які мають надійти від антипідприємницького і антинародного законопроекту №5600.

Це законопроект, який може спричинити стрибок цін на нерухомість внаслідок збільшення з 5% до 18% ПДФО з продажу третьої та наступних квартир, а також б’є по власниках земельних паїв, які обробляють паї самостійно.

Якщо раніше 2 га паю звільнялись від оподаткування, то зараз не оподатковується 0,5 га. Сьогодні з 7 млн. власників паїв 4,7 млн. обробляють паї самостійно. Наразі ніхто не знає, як сільська бабуся-власник паю заплатить 3 тис. грн. податку, але у проекті Держбюджету на 2022 рік її податок вже порахований.

Ще одне відверто антисоціальне положення проекту Державного бюджету на 2022 рік – видатки на пільги та субсидії для оплати житлово-комунальних послуг.

Їх закладено 38,4 млрд. грн. Це на 3 млн. домогосподарств. Варто зазначити, що навіть у 2021 році при видатках на субсидії 35,2 млрд. грн., уряд просив ще 12 млрд. грн.

Вже всім відомо, що зима 2021-2022 і зима 2022-2023 років будуть важкими, тарифи на опалення і гарячу воду можуть стрибнути на 40-70%, і у цей час у проекті Держбюджету на субсидії закладається всього 38,4 млрд. грн. Це удвічі менше, ніж при Порошенку: у 2018 році на субсидії витрачено понад 72 млрд грн. Це дозволило захистити усіх, хто не мав змоги платити за тарифами.

Між тим, у проекті Держбюджету є і відверто «зеленські» положення. До прикладу, по загальному фонду на всю «наукову і науково-технічну діяльність закладів вищої освіти та наукових установ» виділяється 825 млн. грн., а на Фонд Президента України з підтримки освіти, науки та спорту – 500 млн. грн., на реалізацію пустопорожнього проекту «Президентський університет» – 100 млн. грн.

Не зовсім зрозуміло з владою. До прикладу, у 2019 році на виконавчу владу у Чернівецькій області було передбачено 208,4 млн. грн., а у Держбюджеті на 2022 рік передбачено майже так само 199,5 млн. грн. Як таке можливе? У 2019 році у Чернівецькій області було 11 районних державних адміністрацій, а сьогодні – лише 3. Чому ж немає оптимізації видатків?

На офіс Генпрокурора планують виділити на 2 млрд. грн. більше, ніж минулого року – 13,558 млрд. грн. Нагадаємо, що у 2020 році на Офіс Генпрокурора закладалося 7,85 млрд. грн. Не зовсім зрозуміло, що там за функціональні змін у Генпрокуратурі, якщо через 2 роки планується збільшити бюджет ОГПУ майже вдвічі.

Джерело

Post Views: 1

Тверезий погляд

«Тверезий погляд» - Перемога над зрадою

https://tverezo.info/

Новини по темі
Субсидії в  «червоних»  зонах нараховуватимуть по-новому - з урахуванням збільшених на 50% соцнормативів.

Субсидії в «червоних» зонах нараховуватимуть по-новому - з урахуванням збільшених на 50% соцнормативів.

У "червоній" зоні адаптивного карантину, запровадженого через епідемію коронавірусу COVID-19, нарахування субсидій здійснюється з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів.

Цензор.НЕТ

Кому загрожує  «Рошен»  і як воюють за Киву? - Акторка Ірма Вітовська-Ванца – гостя Легко-шоу.

Кому загрожує «Рошен» і як воюють за Киву? - Акторка Ірма Вітовська-Ванца – гостя Легко-шоу.

Недільне “Легко-шоу” на Цензор.НЕТ летить до вас, любі друзі та подруги! Війна за Киву, музичні хіти від “слуги народу”, роздуми про те, кому загрожують цукерки “Рошен”, а ще – трохи Надії Савченко – в легко-іронічному меню. А в рубриці #Шоубісики...

МЗС України закликало ООН активніше протидіяти агресії Росії.

МЗС України закликало ООН активніше протидіяти агресії Росії.

Організації Об'єднаних Націй – 76 років. Замість привітання українські дипломати опублікували заяву та наголосили, що розраховують на більш активний підхід керівництва ООН до протидії агресії Росії. Читати на сайті: ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підп...

В Альбукерке пройшла панахида за загиблою українською кінематографісткою.

В Альбукерке пройшла панахида за загиблою українською кінематографісткою.

Панахида за загиблою кінематографісткою Галиною Хатчінс пройшла 23 жовтня у місті Альбукерке, штат Нью-Мексико. У церемонії прощання взяли участь рідні та колеги загиблої кінооператорки. Хатчінс померла внаслідок вогнепального поранення під час зй...

Феномен черг по щеплення: антивакцинаторів  «перевиховують»  червоні зони.

Феномен черг по щеплення: антивакцинаторів «перевиховують» червоні зони.

Біля пунктів вакцинації утворюються годинні черги. Ажіотаж навколо щеплень від COVID-19 виник після того, як частина регіонів перейшла у червону зону карантину. Читати на сайті:

«Програєш-помреш» : чому серіал  «Гра в кальмара»  небезпечний для дітей?.

«Програєш-помреш» : чому серіал «Гра в кальмара» небезпечний для дітей?.

"Програєш-помреш, переможець забирає усе". Чому серіал «Гра в кальмара» б’є рекорди переглядів та чому небезпечна для дітей і підлітків? З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

Як у Росії молилися за Гітлера, а Сталін рейдував церкву -  «Історія для дорослих».

Як у Росії молилися за Гітлера, а Сталін рейдував церкву - «Історія для дорослих».

Це проєкт @Історія для дорослих . Сьогодні ми розкажемо вам про погони під рясами. І про те, чому абревіатура РПЦ-КДБ - це не саркастичний жарт, а сувора дійсність. Розкажемо, чому російська православна церква під час Другої світової молилась за Г...