UA.NEWS

«UA.NEWS» - усі події в Україні та світі за останній час, найголовніше, огляди, аналітика та прогнози, читати українською

https://ua.news/ua/

Скасувано право власності на самочинно збудовані об’єкти біля Кончі-Заспи вартістю понад 31 млн гривень.

Господарський суд Києва скасував право власності на самочинно збудовані об’єкти, розташовані на земельній ділянці біля Кончі-Заспи вартістю понад 31 млн грн.
Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

«Господарський суд міста Києва задовольнив позов прокуратури в інтересах держави в особі Київської міської ради та скасував рішення про державну реєстрацію права власності на самочинно збудоване нерухоме майно, що розташоване на земельній ділянці рекреаційного призначення площею понад 1 га вартістю понад 31 млн гривень», - ідеться в повідомленні. Встановлено, що товариство не було належним користувачем (орендарем) земельної ділянки, яка розташована по вулиці Лісничій у Голосіївському районі Києва. Тому, відповідно до вимог чинного законодавства зведені будівлі загальною площею 26,1 кв.м на вказаній земельній ділянці є самочинним будівництвом. За таких обставин, товариство не могло набути право власності на вказані об’єкти нерухомості та в подальшому вчиняти дії щодо розпорядження ними, а саме відчужувати третім особам. Захищаючи інтереси держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про скасування рішень про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно, визнання недійсними договорів купівлі-продажу та зобов’язанням знести самочинно збудоване нерухоме майно. Суд першої інстанції погодився з доводами прокурора та задовольнив позов у повному обсязі. Таким чином, скасувавши право власності на самочинно збудовані об’єкти, запобігнуто отримання товариством поза конкурсом комунальної земельної ділянки рекреаційного призначення. Раніше ми писали, що в Україні відновили приватизаційні онлайн-аукціони, припинені з початком повномасштабного російського вторгнення.
Також нагадаємо, що на Львівщині арештовано три земельні ділянки вартістю понад 2 млн грн, які незаконно отримала у власність дружина екснардепа Віктора Медведчука Оксана Марченко.
Ось 10 практичних рекомендацій та порад від Goldweb Solutions, які ми використовуємо у нашій практиці.
Останні новини
В Іспанії українка довела до сліз суддів на талант-шоу, коли розповідала про війну.

В Іспанії українка довела до сліз суддів на талант-шоу, коли розповідала про війну.

Восьмирічна Злата Хоменко з України взяла участь в шоу "Іспанія шукає таланти". Дівчина підкорила членів журі своєю хореографією та довела до сліз увесь зал щемливо розповідаючи про війну. Відео із виступом з'явилося на YouTube-каналі Got Tale...

Патріот Донбасу

На $1,8 мільярда оштрафували 16 компаній з Уолл-стріт: що стало причиною.

Регулятори США оштрафували 16 фінансових компаній, у тому числі Barclays, Bank of America, Citigroup, Credit Suisse, Goldman Sachs, Morgan Stanley і UBS, сумарно на 1,8 млрд дол після того, як співробітники компаній обговорили угоди на своїх персо...

UA.NEWS

️путін НЕ НАВАЖУЄТЬСЯ підходити до берегів України – ЧМУТ.

️путін НЕ НАВАЖУЄТЬСЯ підходити до берегів України – ЧМУТ.

В ефірі 24 каналу голова волонтерського фонду "Повернись живим" Тарас Чмут говорив про те, чому путін не наважується підходити до берегів України. Читайте до теми на сайті:

Як вижити під час ядерного вибуху? – ХІМІК Гліб Репіч.

Як вижити під час ядерного вибуху? – ХІМІК Гліб Репіч.

Кандидат хімічних наук, викладач хімії в атмосферній школі Глєб Репіч в ефірі 24 каналу про наслідки ураження ядерної зброї Читайте на сайте:

Масова мобілізація путіна пішла не за планом - Підгорає.

Масова мобілізація путіна пішла не за планом - Підгорає.

У новому випуску "Підгорає" @Катерина Соляр розібрала те саме звернення путіна та як зараз проходить "часткова" мобілізація росіян.

В рф подкрался ПИ**Ц! / Нанесен УДАР по путину - ГУДКОВ @Геннадий Гудков.

В рф подкрался ПИ**Ц! / Нанесен УДАР по путину - ГУДКОВ @Геннадий Гудков.

Российский оппозиционний политик Геннадий Гудков в эфире 24 канала о мобилизации, массовом бегстве россиян, власти кремля и протестах в Дагестане. Читайте на сайте:

Росія встановила мобільний військкомат на кордоні з Фінляндією.

Росія встановила мобільний військкомат на кордоні з Фінляндією.

Росіяни розгорнули мобільний військкомат на кордоні з Фінляндією. Тим, хто підлягає мобілізації, вручають повістки, решта може записатися в добровольці. Зверніть увагу на сайті:

Потужні воєнні катери Mark 6 / Коли буде підсилення флоту? – ЧМУТ.

Потужні воєнні катери Mark 6 / Коли буде підсилення флоту? – ЧМУТ.

В ефірі 24 каналу голова волонтерського фонду "Повернись живим" Тарас Чмут говорив про потужні воєнні катери, які так потрібні Україні. Читайте до теми на сайті: