Кличко відсторонив директора департаменту благоустрою через побиття нардепа у ході мітингу проти забудови

Новое Время
Кличко відсторонив директора департаменту благоустрою через побиття нардепа у ході мітингу проти забудови

Мер Києва Віталій Кличко дав розпорядження відсторонити на час розслідування щодо інциденту з побиттям людей на вулиці Половецькій директора департаменту міського благоустрою Андрія Фіщука.

Про це повідомив депутат Київради Прохор Антоненко.

"Після багатотижневого блокування Київради Свободою, Кличко був нарешті змушений відреагувати, і повідомив, що дав розпорядження відсторонити на час розслідування директора департаменту міського благоустрою Андрія Фіщука", - написав у Facebook свободівець.

Йдеться про сутички 9 березня. Тоді депутат Київради ВО Свобода Святослав Кутняк заявив, що група невідомих жорстоко побила народного депутата від партії ВО Свобода Юрія Левченка.

За його словами, інцидент стався під час протесту місцевих жителів проти незаконного будівництва. Про інших постраждалих, окрім Левченка, не йшлося.

Згодом у поліції заявили, що працівники благоустрою, відповідно до припису, проводили демонтаж гаражів. На місце прибули народний депутат Юрій Левченко і депутат Київради Святослав Кутняк, які намагалися кинути пляшку з займистою сумішшю.

У результаті виникла сутичка, яку припинили правоохоронці. Після цього депутати поїхали з місця події.