Росію просять позбавити права вето в Радбезі ООН щодо питань України.

Україна підтримує також розміщення миротворців на кордоні з РФ.

Україна підтримує розміщення миротворців ООН на окупованій території на кордоні з Росією. Про це повідомив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця, виступаючи на пленарному зустрічі Генеральної Асамблеї ООН.

«Ми абсолютно впевнені, що безпека залишається ключовим елементом деескалації, - сказав він. - Поки ділянка кордону в 400 км кордону залишається відкритою, ситуація буде напруженою і крихкою. Суверенний контроль України над державним кордоном повинен бути відновлений. Миротворці ООН, як один з варіантів, можуть відігравати важливу роль у спостереженні за нею», - зазначив Кислиця, передає "Укрінформ".

Кислиця запропонував позбавити Росію права вето в Раді Безпеки ООН в питаннях, де мова йде про Україну, оскільки РФ є стороною конфлікту.

«Необхідно постійно нагадувати Москві про її зобов'язання як сторони конфлікту. Поки Росія відкидає свою роль в конфлікті, перспективи мирного врегулювання залишатимуться ілюзією», - зазначив посол.

Читайте також: Іспанія ніколи не визнає паспорта Росії, видані в окупованих Криму й Донбасі

За його словами, постійні твердження російських посадових осіб про так звану посередницьку роль в донбаському мирному процесі - обурливі.

«Росія не була і не може бути посередником у конфлікті, який вона розпалила, в якому вона бере участь з першого дня агресії», - додав Кислиця.

Україна також закликала ООН провести експертизу екологічного збитку на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Підготував/ла : Оксана Лебедина

Дзеркало Тижня

«Дзеркало Тижня» - Останні новини України й світу. Лише достовірні новини політики, економіки, світу, культури й науки.

https://zn.ua/ukr/

Новини по темі
«Чорна мітка»  для Коломойського: які можливі наслідки санкцій США проти олігарха - думки експертів.

«Чорна мітка» для Коломойського: які можливі наслідки санкцій США проти олігарха - думки експертів.

Америка на замку для олігарха Ігоря Коломойського. Напередодні державний департамент Сполучених Штатів оголосив про запровадження санкцій щодо українського олігарха. Його звинуватили у корупції. Сам Коломойський на це поки ніяк не відреагував. А о...

Українська для чиновників: понад тисячу держслужбовців записалися на мовні курси в Одесі.

Українська для чиновників: понад тисячу держслужбовців записалися на мовні курси в Одесі.

В Одесі стартували безоплатні курси української для чиновників. Державні службовці сіли за парти, щоб підтягнути свої знання для роботи. Лекції з української мови проводять двічі на тиждень по півтори години. Наша знімальна група відвідали заняття...

Вечные вопросы о вечном 060321

Вечные вопросы о вечном 060321

Історія без зайвого пафосу

Історія без зайвого пафосу

1

Анонс -Беседы о важном  Религия  Проклятие или благословение.

Анонс -Беседы о важном Религия Проклятие или благословение.

Доктор Фауст, Григалиус Махват и Любомир. Беседы о важном. "Религия. Проклятие или благословение?"

Восьме береЗЕ!ня - Вечірній ПреЗЕдент

Восьме береЗЕ!ня - Вечірній ПреЗЕдент

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️ #ВечірнійпреЗЕдент

1 13