Ліга Європи: Інтер обіграв Байєр і став потенційним суперником Шахтаря.

Італійці пробилися до півфіналу турніру.

Лукаку забив один з двох голів Інтера / фото REUTERS

10 серпня в 1/4 фіналу Ліги Європи "Інтер" зустрічався з "Байєром". Поєдинок проходив в Дюссельдорфі при порожніх трибунах і завершився перемогою італійської команди з рахунком 2:1.

Міланці активно почали поєдинок і вже в першій половині тайму двічі вразили ворота леверкузенців. На 15-й хвилині Барелла виявився першим на підборі після удару Лукаку і відправив м'яч у дальній кут - 1:0.

На 21-й хвилині вже Лукаку отримав передачу від Янга, продавив захисника і відправив м'яч повз воротаря - 2: 0.

Через три хвилини "Байєр" скоротив відставання, коли Хаверц вийшов на ударну позицію та відправив м'яч між ніг Хандановичу - 2:1. Практично відразу арбітр призначив пенальті у ворота німців за гру рукою захисника, але після перегляду VAR скасував своє рішення.

У кінцівці поєдинку суддя призначив ще один пенальті за фол на Еріксені та знову відправився дивитися відеоповтори, після чого скасував покарання.

"Інтер" - "Байєр" - 2:1

Голи: Барелла, 15, Лукаку, 21 - Хаверц, 24

"Інтер": Ханданович, Годін, де Врей, Бастони (Шкріньяр, 84), Д'Амброзіо (Мозес, 59), Барелла, Брозовіч, Гальярдіні (Еріксен, 59), Янг, Лукаку, Мартінес (Санчес, 64)

"Байєр": Градєцкі, Л. Бендер (Белларабі, 85), Та, Тапсоба, Сінкгравен (Венделл, 68), Паласіос (Бейлі, 59), Баумгартлінгер (Амірі, 68), Хаверц, Демірбай, Діабі, Фолланд (Алар, 85)

Попередження: Д'Амброзіо, Еріксен, Барелла - Сінкгравен, Л. Бендер, Тапсоба

фото REUTERS

"Інтер" вийшов до півфіналу Ліги Європи, в якому зіграє з переможцем пари "Шахтар" - "Базель". Півфінальна гра пройде в понеділок, 17 серпня.

"Шахтар" свій матч з "Базелем" зіграє 11 серпня. Головний тренер "гірників" Луїш Каштру вже дав оцінку майбутньому супернику.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Новини по темі

«Шахтар» у неймовірному матчі втратив очки із «Зорею» .

Донецький "Шахтар" зіграв унічию 2:2 на виїзді в матчі із луганською "Зорею". Відзначилися Кочергін та Юрченко у господарів та Марлос і Кривцов у гостей."Зоря" видала просто неймовірний перший тайм. Точні, швидкі передачі в розріз, неймовірний пр...

1 1

«Шахтар» не зміг обіграти «Зорю» у Запоріжжі

Команди розійшлися миром в центральному матчі туру УПЛ.

2

Зоря відібрала очки у Шахтаря в центральному матчі туру УПЛ.

"Гірники "не змогли перемогти на "Славутич Арені".

4

«Шахтар» врятував нічию iз «Зорею» в матчі туру в УПЛ.

Поєдинок вперше після початку карантину пройшов з глядачами

3 1

Добротвірська спортивна школа відзначила півстолітній ювілей.

19 вересня у селищі Добротвір Кам’янка-Бузького району з нагоди 50-річчя створення спортивної школи відбулась ХІХ Регата – змагання з веслування на байдарках та каное. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

10

Красніков розповів, що купив Ахметов для Луческу

Відомий функціонер дав відверте інтерв'ю

4 1

Рекорд АПЛ і розгром: нападник Тоттенхема забив чотири голи з чотирьох передач партнера.

Сон Хин Мін і Гаррі Кейн продемонстрували неймовірне взаєморозуміння.

1

Українські красуні виграли чемпіонат Європи з фітнесу.

Турнір проходив в Іспанії

3 10

Сон Хин Мін зробив покер у матчі із «Саутгемптоном» .

У матчі 2-го туру англійської Прем'єр-ліги "Саутгемптон" приймав "Тоттенгем Хотспур". Зустріч пройшла на стадіоні "Сент-Мері" в Саутгемптоні і завершилася перемогою гостей з рахунком 5:2.На 32-й хвилині зустрічі рахунок відкрив нападник "Саутгемпт...