Футболіст забив фантастичний «радіокерований» гол

Бразильський футболіст "Порту" Алекс Теллес відзначився фантастичним ударом в півфіналі Кубка португальської ліги проти "Віторії Гімарайнш".

Алекс Теллес

27-річний захисник гостей на 66-й хвилині зміг настільки сильно і точно прикластись по м'ячу, що шкіряна сфера немов радіокерована по неймовірній траєкторії влетіла в кут воріт.

Відзначимо, що зустріч завершилася з рахунком 2:1. "Порту" завдяки голу Тікіньо на 75-й хвилині вийшов у фінал, де на 95-й хвилині програв "Бразі" (0:1).

Як повідомляв OBOZREVATEL, незвичайний гол був забитий під час товариського аматорського футбольного матчу в Туреччині.

У поєдинку місцевих команд один з футболістів примудрився забити гол "ударом скорпіона", при цьому зробивши це в перекиді.

Дізнавайся результати матчів Ліги чемпіонів у нас в Telegram!