Російська агресія проти України стала центральною темою на сесії ОБСЄ − голова делегації ВР.

Агресія Росії проти України та анексія Криму були на порядку денному обговорень на зимовій сесії Парламентської Асамблеї ОБСЄ у Відні.

Про це Укрінформу повідомив голова делегації Верховної Ради в ПА ОБСЄ Микита Потураєв.

«Ми дуже задоволені тим, як пройшла зимова сесія Парламентської Асамблеї ОБСЄ. Ми відчули велику підтримку з боку майже всіх промовців. Під час усіх дебатів згадувалася Україна — як держава, що потерпає від найгострішого на сьогодні конфлікту на теренах Європи. Звичайно, обговорювалися різні питання, але тема російської агресії проти України була в центрі уваги протягом обох днів роботи ПА ОБСЄ», — сказав Потураєв.

Українській делегації вдалося зібрати достатньо підписів, щоб розраховувати на підтримку проєкту резолюції, що фіксує порушення міжнародного права Росією під час анексії Криму та війни на Донбасі.

Потураєв додав, що у своїх виступах друзі України не забували про незаконну анексію Росією Криму: «Не було такого, щоб про окуповані райони Донбасу говорили без згадки про Крим. Тобто позиція наших друзів та колег непохитна: ніхто не збирається пробачати та заплющувати очі на окупацію й анексію Криму».

Читайте також:

Новини по темі

Японія через коронавірус оголосила надзвичайний стан у Токіо та ще шести префектурах.

Уряд Японії запровадив у країні надзвичайний стан терміном на один місяць у зв'язку з пандемією коронавірусу (COVID-19).

1

За добу в Україну повернулося майже 11 тисяч українців.

У понеділок, 6 квітня, на в’їзд в Україну оформлено 6,4 тисяч громадян України. Крім того, минулої доби країну залишили понад 4,5 тисячі осіб, з яких близько 2 тисяч – іноземці.

Началась необъявленная война Коломойского с Зеленским.

Хотя, как можно вести войну с тем, кто возвел Владимира Зеленского на президентское кресло и кто до сих пор является главным источником доходов "95 квартала"?

1 1

Економіка чи епідемія. Лукашенко розказав, що важливіше

«Влада має реагувати на питання, що безпосередньо впливають на економіку», – сказав Лукашенко

2

У Польщі через коронавірус вибори президента відбудуться поштою.

Ухвалено відповідний закон

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie