Включення менструального циклу в режими тренувань і харчування може допомогти контролювати коливання ваги, яке часто впливає на спортсменок під час певних фаз їхніх циклів.

Нова система також допоможе зменшити сприйнятливість до травм м'яких тканин, наприклад, до пошкодження передньої хрестоподібної зв'язки, що пов'язано з менструацією.

Як повідомляв OBOZREVATEL, канадська футболістка венесуельського походження Соня О'Ніл, яка перейшла до складу шотландського "Рейнджерс" цієї зими, розбурхала мережу своїми пишними формами.

Володар Кубка кубків-1981 програв 1:6 клубу із Фарер .

Затори у Києві: ситуація на дорогах та мостах столиці у п'ятницю зранку.

Затори у Києві ні для кого не сюрприз. Ось кілька порад, які, якщо не повністю позбавлять вас від марного простоювання у заторах, то хоча б зроблять цей процес не таким тривалим.

1 2

Як «Десна» програла «Вольфсбургу»

У 3-му раунді кваліфікації Ліги Європи "Десна" в гостях програла "Вольфсбургу" (0:2) і покинула турнір.На 16-й хвилині Жозуа Гілавогі відкрив рахунок в матчі після подачі з кутового.На 60-й хвилині був видалений захисник "Десни" Йоонас Тамм, він о...

1

Ибрагимович: Коронавирус дерзнул бросить мне вызов. Плохая идея

Футбольный Чак Норрис угрожает китайскому вирусу.

2

Баварія в овертаймі виборола Суперкубок УЄФА

Мюнхенська "Баварія" обіграла "Севілью" в матчі за Суперкубок УЄФА 2020 року.Зустріч проходила на стадіоні "Пушкаш Арена" "в Будапешті (Угорщина) і завершилася з рахунком 2:1.На 13 хвилині Лукас Окампос реалізував пенальті, який заробив Ракітіч. Г...

1

«Рієка» краще адаптувалася до гри під дощем - тренер «Колоса» .

Руслан Костишин вважає, що хорвати виглядали краще тільки в перші півгодини матчу.

4

Враження від матчу з «Вольфсбургом» негативні - тренер «Десни» .

Олександр Рябоконь залишився незадоволений грою команди.

6

Баварія - володар Суперкубка УЄФА: емоційні фото церемонії нагородження.

Доля трофея вирішувалася в овертаймах.

3

Ліга Європи: результати всіх матчів третього раунду кваліфікації.

Українські клуби вилетіли, "Бешикташ" програв у серії пенальті, "Мілан" та "Тоттенхем" пройшли далі.