Суд підтвердив законність неплатоспроможності банку Жванії та Мартиненка.

Суд відмовив у задоволенні скарг власників істотної участі в “Діамантбанку” і залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким було підтверджено законність рішення Національного банку про віднесення банку до категорії неплатоспроможних.

Про це йдеться в рішенні Шостого апеляційного адміністративного суду, передає прес-служба НБУ.

ТОВ “ПФК “Енергоінвест” у вересні 2017 року звернулося з позовом до НБУ, в якому просило визнати протиправним та скасувати рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних.

29 травня 2019 року Окружний адміністративний суд Києва дійшов висновку, що НБУ законно прийняв рішення про виведення банку з ринку.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, позивач і треті особи на стороні позивача оскаржили це рішення в апеляційному порядку.

Однак апеляційний суд відхилив їхні вимоги.

Нацбанк 24 квітня 2017 року вирішив віднести Діамантбанк до категорії неплатоспроможних.

Головною підставою такого рішення був факт зменшення нормативів капіталу банку менш ніж до 1/3 мінімального рівня, встановленого нормативно-правовими актами НБУ, а також через невиконання банком у відповідний термін плану реструктуризації, яким були передбачені заходи щодо його докапіталізації.

Новини по темі

Nissan, Renault і Mitsubishi планують спільно розробляти технології для автомобілів наступного покоління.

Nissan Motor, Renault і Mitsubishi Motors ведуть переговори про створення нової компанії для спільної розробки технологій для автомобілів наступного покоління.

1

Apple купила бізнес Intel з виробництва модемів за $1 млрд.

Intel офіційно завершила продаж свого бізнесу з виробництва модемів для смартфонів компанії Apple.

1

TSMC обійшла Samsung і стала найдорожчою компанією в Азії.

Найбільший в світі контрактний виробник чіпів TSMC став найдорожчою азіатською компанією, вперше випередивши Samsung.

1

Португалія не заборонятиме Huawei розбудовувати інфраструктуру 5G в країні.

Португалія керуватиметься винятково ринковими критеріями відбору учасників конкурсу на створення інфраструктури 5G в країні.

1

Укравтодор показав перші результати зважувань на дорозі.

За місяць один майданчик зважування вантажівок на трасі Київ-Чоп зафіксував понад 200 фактів порушення габаритно-вагових обмежень, рекорд поставила фура яку 9 разів фіксували з середнім перевантаженням понад 21 тонну.

3

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie