В Україні очікується потік дешевих та не битих авто із США.

Переважна більшість автомобілів з США в Україні – це ті машини, які були списані страховою і надійшли на аукціон після пошкоджень через ДТП або потоп. Однак в найближчому майбутньому в країну може хлинути потік дешевих авто з Америки без будь-яких пошкоджень.

Їх основним джерелом повинна стати фірма Hertz – велика мережа прокатних автомобілів, яка нещодавно заявила про своє банкрутство. Компанія зі 100-річною історією постраждала через пандемію коронавірусу (різко впав попит на прокат авто і, відповідно, сильно скоротилася виручка компанії) і тепер вона не в змозі здійснювати свою діяльність.

Велика компанія з прокату авто оголосила про банкрутство
newsbreak.com

Відповідну заяву Hertz вже подала до Суду у справах про банкрутство США округу Делавер (штат Нью-Йорк). Компанія оголосила, що на даний момент її борги перевищили 17 мільярдів доларів, при цьому керівництво вже було змушене скоротити 50% персоналу – під звільнення потрапило 20 000 співробітників.

Що ж стосується самого автопарку, який складається з 570 тис. машин найрізноманітніших марок та класів, він, швидше за все, буде розпроданий з аукціонів, і в такому випдку частина з цих автомобілів без сумнівів потрапить до України. Ціни на машини очікуються привабливі, оскільки весь американський авторинок зараз зазнає труднощів через COVID-19, при цьому видання Сarscops підкреслює, що через такий величезний потік пропозицій можуть обвалитися ціни на всьому ринку старих автомобілів.

Велика компанія з прокату авто оголосила про банкрутство
arscoops.com

До речі, у Hertz залишився резерв в розмірі 1 млрд доларів, проте він буде витрачений на погашення боргів перед клієнтами – це компенсації по послугах бронювання, рекламним пропозиція, програмам лояльності і т.п.

Раніше OBOZREVATEL розповідав про те, що деякі автомобілі в Німеччині віддають абсолютно безкоштовно.

Новини по темі

Британські вчені встановили, як швидкість ходьби впливає на коронавірус.

Від неї залежить можливість розвитку важкої форми COVID-19

1

Одеса посилила карантин: які заборони набрали чинності.

У місті зростає захворюваність на COVID-19

1 1

Королевська прийшла в Раду з «блокатором вірусів» і іконкою в телефоні, але без маски.

Захисний засіб нардепка надягла тільки на одне вухо

1 25

У Лондоні на тлі пандемії COVID-19 різко зросла кількість мертвонароджень.

Їх стало в 4 рази більше

1 1

У Зеленського заявили, що не вимагали відставки Смолія.

ОП прокоментував ситуацію відомому американському виданню

1 8

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie